کد خبر: 113072 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم:

متاسفانه هم اکنون شاهد فقر عمومی در جامعه هستیم که این فقر زیبنده و در شآن مردم دیار کهگیلویه و بویراحمد نبوده و نیست.

ایلنا: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی از وضعیت کنونی فقر در جامعه اظهار نگرانی کرد.

غلام محمد زارعی به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: متاسفانه هم اکنون شاهد فقر عمومی در جامعه هستیم که این فقر زیبنده و در شآن مردم دیار کهگیلویه و بویراحمد نبوده و نیست.

وی با بیان اینکه به‌رغم تمامی تلاش‌های صورت گرفته اکنون شرایط اقتصادی و فقر در جامعه نگران کننده است، اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد دارای منابع متعدد در بخش‌های الهی و انسانی‌ست، اما بنا به‌دلایل مختلف نتوانسته‌ایم این موهبت‌ها بهره مناسب ببریم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: معتقدیم با کارکرد منسجم و برنامه‌ریزی مدون می‌توان فقر را در جامعه ریشه کن نمود، اگرچه ریشه‌کن کردن فقر در این‌جامعه نیازمند عزم جدی و همگانی است.

زارعی در ادامه سهم کهگیلویه و بویراحمد از اعتبارات ملی را بسیار ناچیز خواند و خاطرنشان کرد: متاسفانه این واقعیتی است که سهم اعتیارات ملی در این استان بسیار پایین و ناچیز است.

وی گفت: کمبود اعتبارات مشکلات متعددی را در بخش‌های مختلف برای ما به‌وجود آورده، اما باید تلاش کرد امور مطالعاتی راجع به پروژه‌ها را شدت بیشتری بخشید.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط برخی از دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد.

جامعه دستگاه های اجرایی شرایط اقتصادی شورای اسلامی فقر کهگیلویه و بویراحمد مجلس نهم مشکلات نماینده مجلس شورای اسلامی دنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر