کد خبر: 118568 A

استاندار تاکید کرد:

دولت تدبیر و امید نیز تمام تلاش خود برای کاهش نرخ بیکاری در این استان به‌کار می‌گیرد.

ایلنا - یاسوج: استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که باید سرمایه گذاری را در این استان بسمت بخش خصوصی سوق داد زیرا بخش دولتی به تنهایی نمی‌تواند مشکل بیکاری را حل کند.

«سیدموسی خادمی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: متاسفانه نرخ بیکاری در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد بالاست و این واقعیتی انکارناپذیر است، اما می‌توان با تدابیر مناسب بخشی اعظمی از این معضل را حل کرد.

وی با بیان اینکه نگاه صرف دولتی نمی‌تواند به تنهایی مشکل بیکاری و بالا بودن نرخ آن را در کهگیلویه و بویراحمد حل کرد، اظهار داشت: به‌طور حتم اشتغالزایی دولتی نگرانی‌هایی را به‌دنبال دارد و نمی‌توان این معضل را تنها از طریق دولت حل نمود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: فعال شدن بخش خصوصی بهتر می‌تواند از دولت مشکلات بیکاری را در این استان حل و فصل نماید.

خادمی با تاکید برفعال شدن بخش خصوصی برای ایجاد فرصت‌های اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد، یادآورشد: دولت تدبیر و امید نیز تمام تلاش خود برای کاهش نرخ بیکاری در این استان به‌کار می‌گیرد.

وی گفت: دولت یازدهم با تمهیداتی که اندیشیده تمام تلاش خود را برای فعال نمودن بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد باهدف کاهش نرخ بیکاری به‌کار می‌گیرد، اگرچه در این بین نیازمند همراهی و فعال شدن بخش خصوصی نیز هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل کارگروه تخصصی برای ارائه برنامه‌های اشتغالزایی با فعال شدن بخش خصوصی در این استان خبرداد و تصریح کرد: از تمامی فعالان اقتصادی می‌خواهیم در این راه، مسوولان استانی را همراهی کنند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، در آخرین گزارش‌های ارائه شده از سوی سازمان آمار کشور، متاسفانه کهگیلویه و بویراحمد رتبه نخست بیکاری را به‌خود اختصاص داده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بخش خصوصی بیکاری دولت سرمایه گذاری کهگیلویه و بویراحمد مشکلات استان نرخ سوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر