کد خبر: 121675 A

فرماندار بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:

از زمان شروع بکار دولتمردان یازدهم که حدود دو ماه از آن می گذرد با برخی از مسوولان مرتبط تماس گرفته و به آنان گفته ام که هرلحظه دستور دادید آماده واگذاری مسوولیت به عزیز دیگری را دارم.

ایلنا - یاسوج: فرماندار بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که آمادگی کامل برای واگذاری مسوولیت خود به فرد دیگری را دارد.

«سیدمحمدظاهر سیاوش» به ایلنا در یاسوج گفت: از روز نخست که در دولت دکتر احمدی‌نژاد در مسوولیت فرمانداری شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد بکار گمارده شدم همواره آمادگی کامل برای واگذاری این مسوولیت به عزیز دیگری را داشتم.

وی با بیان اینکه مسوولیت‌ها در نظام جمهوری اسلامی فرصتی برای خدمت به مردم است و در این بین نباید از هیچ کوششی دریغ نمود، اظهارداشت: افتخار کرده و می‌کنم در تمامی دوران مسوولیتم برای پاسخگویی به مردم از هیچ کوششی دریغ نورزیدم.

فرماندار بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: از زمان شروع بکار دولتمردان یازدهم که حدود دو ماه از آن می‌گذرد با برخی از مسوولان مرتبط تماس گرفته و به آنان گفته‌ام که هرلحظه دستور دادید آماده واگذاری مسوولیت به عزیز دیگری را دارم.

سیاوش گفت: به آن مسوولان عرض کردم که حاضرم نشست تودیع و معارفه هم برگزار نشود و هر زمان صلاح دانستند تا من مسوولیت را به عزیز دیگر تقدیم نمایم.

وی برای موفقیت فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد آرزوی موفقیت نمود.

شهرستان بهمئی یکی از شهرستان‌های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد است که با یاسوج مرکز استان حدود ۲۷۰ کیلومتر فاصله دارد.

احمدی نژاد استان کهگیلویه و بویراحمد تودیع و معارفه دولت فرماندار کهگیلویه و بویراحمد نظام جمهوری اسلامی واگذاری عزیز مسوولیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر