کد خبر: 122818 A

در گفتگو با ایلنا؛

متاسفانه خبرنگار یک خبرگزاری رسمی کشوری خبری را از این نشست به نقل قول از این‌جانب منتشر کرد که نگرانی‌های فراوانی را برای ما و سایر عزیزان خانواده‌های شهدا که در آن نشست حضور داشتند به‌وجود آورده است.

ایلنا - یاسوج: رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد با کذب خواندن خبر منتشر شده به نقل از وی در یکی از خبرگزاری‌ها، اظهار داشت: متاسفانه به‌رغم اینکه ما خبرنگار این خبرگزاری را در نشست دعوت نکرده بودیم و خودشان آمدند، اقدام به انتشار خبری به نقل از ما کردند که کاملا کذب و تصورات ذهنی خودشان بوده است.

«رضا پارسیان‌نژاد» در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا در یاسوج گفت: در نشستی که فرزندان شهدای معظم شاهد در کهگیلویه و بویراحمد با نماینده ولی فقیه و مردم استان در مجلس خبرگان رهبری داشتند، ما هم مانند برخی از سخنرانان مطالبی را بیان کردیم.

وی با تشریح سخنان خود و برخی از سخنرانان آن نشست، خاطرنشان کرد: متاسفانه خبرنگار یک خبرگزاری رسمی کشوری خبری را از این نشست به نقل قول از این‌جانب منتشر کرد که نگرانی‌های فراوانی را برای ما و سایر عزیزان خانواده‌های شهدا که در آن نشست حضور داشتند به‌وجود آورده است.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد افزود: اینطوری که آقایان نوشته‌اند اصلا درست نیست و فیلم آن نشست موجود است که من به‌عنوان یکی از سخنرانان چنین چیزی را نگفته‌ام.

وی تاکید کرد: سخنان من در نشست با نماینده ولی فقیه و مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری از سوی آن خبرگزاری تحریف شده و من آن خبر را تکذیب می‌کنم.

پارسیان‌نژاد گفت: متاسفانه رسانه مذکور با شیطنت خبر من را تحریف کرد اگرچه ممکن است.

خانواده های شهدا رسانه کهگیلویه و بویراحمد مجلس خبرگان رهبری نماینده ولی فقیه ایلنا خبرگزاری خبر حوزه هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر