کد خبر: 122979 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

نرخ بیکاری در این استان بالاست و سرمایه گذاری ها باید بسمتی سوق داده شود که بتواند فرصت های اشتغالزایی متعدد فراهم آورد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از نبود بسترهای مناسب سرمایه گذاری و سرمایه گذاران کشور در این استان اظهار تاسف کرد و گفت: که متاسفانه سرمایه گذاری دولت گذشته در کهگیلویه و بویراحمد بسیار ضعیف بوده است.

«سیدموسی خادمی» در گفت‌ و‌ گو با خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: کهگیلویه و بویراحمد دارای استعدادهای متعددی در بخش‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های کشاورزی، دامدارای، صنعتی و گردشگری است که متاسفانه به‌نحو شایسته‌ای از آن‌ها بهره برداری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید برنامه‌های ارزشمند و ویژه‌ای برای ارتقای سطح سرمایه‌گذاری در مناطق محروم دارد، اظهار داشت: شرایط سرمایه‌گذاری در دولت گذشته در بخش‌های مختلف متاسفانه نگران‌کننده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: نرخ بیکاری در این استان بالاست و سرمایه‌گذاری‌ها باید به‌سمتی سوق داده شود که بتواند فرصت‌های اشتغالزایی متعدد فراهم آورد.

خادمی تاکید کرد که با تمام توان از سرمایه‌گذارانی که قصد سرمایه‌گذاری در کهگیلویه و بویراحمد را داشته باشند حمایت خواهد کرد.

ارتقای سطح بیکاری دولت سرمایه سرمایه گذاران سرمایه گذاری کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گردشگری ضعیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر