کد خبر: 154370 A

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس هشدار داد:

متاسفانه این عده در تلاشند با سوء استفاده از احساسات مردمی، بر وحدت و همدلی بین مجمع نمایندگان ضربه وارد کنند.

ایلنا: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از تلاش عده ای باهدف اختلاف بین مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس هستند.

" غلام محمد زارعی " در گفت و گوی اختصاصی با ایلنا در یاسوج، این عده را سوء استفاده گر و غیرمسوول خواند و اظهارداشت: البته مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی توجهی به تلاش های این افراد غیرمسوول نمی کند.

وی با تشریح وحدت کنونی بین مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: رویکرد کنونی بین مجمع رویکرد خوب و مطلوبی بوده و تمام تلاش آنان در راستای پیشرفت و توسعه همه جانبه دیارمان است.

نماینده اصولگرای کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و وحدت بین مجمع نمایندگان این استان در مجلس در راستای توسعه همه جانبه ادامه خواهد یافت و بطور حتم افراد غیرمسوول نمی توانند بین نمایندگان استان اهتلاف بیفکنند.

زارعی، هدف این افراد را تخریب و شکاف بین نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برشمرد و یادآورشد: متاسفانه این عده در تلاشند با سوء استفاده از احساسات مردمی، بر وحدت و همدلی بین مجمع نمایندگان ضربه وارد کنند.

وی گفت: این افراد غیرمسوول مطمئن باشند مجمع نمایندگان باهم برای توسعه دیارشان از خود کوتاهی نشان نداده و نمی دهند.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس نهم شورای اسلامی به نام افراد غیرمسوول که قصد دارند با سوء استفاده از احساسات مردمی بین مجمع نمایندگان استان در کهگیلویه و بویراحمد اختلاف ایجاد کنند اشاره ای نکرد.

پایان پیام

شورای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مجلس شورای اسلامی مجلس نهم نماینده مجمع مجلس نمایندگان دنا عده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر