کد خبر: 155669 A

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

براساس آمارهای دریافتی، شهرهای یاسوج، دوگنبدان و باشت تا پایان روز ششم فروردین ماه ۹۳ بیشترین گردشگران را در مدارس اسکان داده اند.

ایلنا - یاسوج: معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از رشد ۱۳ درصدی اسکان گردشگران و میهمانان نوروزی در مدارس این استان در شش روز گذشته از سال جاری خبرداد.

«اردشیر یاری» در گفت‌ و‌ گو با ایلنا از یاسوج گفت: استقبال خوبی گردشگران و میهمانان نوروزی از مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد داشته که براساس آخرین آمار‌ها، رشد اسکان میهمانان نوروزی در مدارس این استان رشد ۱۳ درصدی است.

وی با بیان اینکه در حد توان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد امکانات لازم از قبیل فرش، تلویزیون، یخچال و برخی وسایل دیگر به میهمانان نوروزی در در مدارس تحویل داده شده است، اظهارداشت: ۱۹۱ مدرسه، ۱۲ ستاد اسکان و ۴۵۰ نیروی انسانی هم اکنون در حال خدمات رسانی به گردشگران اسکان داده شده در مدارس استان هستند.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: بسته‌های فرهنگی در زمان اسکان گردشگران در مدارس به آن‌ها تحویل داده می‌شود.

یاری اظهار امیدواری نمود گردشگران اسکان داده شده در مدارس کهگیلویه و بویراحمد با مشکل خاصی روبرو نشوند.

وی گفت: براساس آمارهای دریافتی، شهرهای یاسوج، دوگنبدان و باشت تا پایان روز ششم فروردین ماه ۹۳ بیشترین گردشگران را در مدارس اسکان داده‌اند.

یاری از تلاش همکاران خود در مدارس برای اسکان میهمانان نوروزی تقدیر کرد.

آموزش و پرورش تلویزیون خدمات رسانی رشد فرش کهگیلویه و بویراحمد مدرسه معاون نیروی انسانی مدارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر