کد خبر: 161075 A

در پیامی؛

حفظ حجاب بعنوان بزرگترین هدیه فاطمه زهرا(س) به زنان و بانوان دنیا بویژه زنان مسلمان و مومن بوده که شایسته است در حفظ و انتقال این هدیه الهی به نسل های آینده، بانوان کوشا و پرتلاش باشند.

در پیامی، نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی، سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام راحل را به تمامی مردم ایران اسلامی به‌ویژه زنان تبریک گفت.

در این پیام که به ایلنا در یاسوج ارسال شده چنین آمده:

ولادت باسعادت دختر نبی اکرم(ص) که یادآور نزول آیات گهربار سوره «کوثر» از سوی پرودگار متعال است برهمه شیفتگان و رهروان آن حضرت بویژه زنان ایران اسلامی تهنیت و مبارک باد انشاله.

بدون شک این روز یادآور خوشحالی آخرین فرستاده رسول بر کره خاکی بوده و رضایتمندی حضرت فاطمه زهرا(س) مسروری ختمی مرتبت و نگرانی ایشان سبب خشم پیغمبر خداست.

حفظ حجاب بعنوان بزرگ‌ترین هدیه فاطمه زهرا(س) به زنان و بانوان دنیا بویژه زنان مسلمان و مومن بوده که شایسته است در حفظ و انتقال این هدیه الهی به نسل‌های آینده، بانوان کوشا و پرتلاش باشند.

روز زن روز تهنیت باد به مادران و همسران شهدای انقلاب اسلامی، روز تقدیر از ایثارگری‌های همسران و خواهران ایثارگران و روز ابراز ارادت و احترام به تمامی شیرزنانی است که در تربیت نسل حسینی وار و زینب گونه کوشیده و می‌کوشند.

بعنوان خادم مردم در خانه ملت از دولت یازدهم مصرانه می‌خواهیم با فراهم ساختن بسترهای توسعه در بخش‌های مختلف زمینه‌های اشتغال و بکارگیری بانوان تحصیلکرده را فراهم تا شاهد رشد و تعالی بیش از پیش انقلاب اسلامی ایران باشیم انشاله.

نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

«سیدعلی محمد بزرگواری»

اشتغال انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران حجاب دولت زنان فاطمه زهرا س مجلس شورای اسلامی مسلمان نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر