کد خبر: 186834 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:

ناهماهنگی کنونی در حقوق کارکنان دولتU ناشی از ضعف در خدمات مدیریت فعلی است و این نکته واقعیت دارد که بخشی از کارکنان در این زمینه با مشکل روبرو هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که خدمات مدیریت فعلی، خیلی قابل دفاع نیست و شایسته است تدابیر مطلوب‌تری از سوی دولتمردان در این ارتباط اندیشیده شود.

به گزارش ایلنا از یاسوج، «سید موسی خادمی» در نشستی با مدیرکل و مجموعه‌ای از کارکنان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد در سالن کنفرانس این اداره کل گفت: ناهماهنگی، نابسامانی و بی‌عدالتی در حقوق کارکنان دولت را می‌بینیم و به همین دلیل نمی‌توان خیلی از خدمات مدیریت فعلی دفاع کرد.

وی با بیان اینکه میانگین حقوق برخی از دستگاه‌ها و شرکت‌های تحت نظارت دولت بالای چهار تا پنج میلیون تومان است، اظهارداشت: متاسفانه در اغلب ادارات این میانگین به یک میلیون و ۳ هزار تومان تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ناهماهنگی کنونی در حقوق کارکنان دولت ناشی از ضعف در خدمات مدیریت فعلی است و اینکه بخشی از کارکنان در این زمینه با مشکل روبرو هستند واقعیت دارد.

خادمی، حقوق کنونی آموزش و پرورش، اقتصاد و دارایی، بهزیستی و وزارت کشور را نسبت به برخی از شرکت‌ها و دستگاههای تحت نظارت دولت نابرابر و بگونه‌ای است که کارکنان این دستگاه‌ها از وضعیت حقوقیشان ناراضی هستند.

وی در ادامه خدمت کردن در حوزه نیازمندان را نیازمند به عشق و علاقه به خدمت دانست و خاطرنشان کرد: با حقوق‌های پرداختی کنونی نمی‌توان در حوزه بهزیستی خوب خدمت کرد اما این عشق به خدمت است که سبب انجام این خدمات شده و می‌شود.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست به تشریح آخرین خدمات صورت گرفته در حوزه‌های مختلف این اداره کل پرداخت.

«فضل اله اتابک» گفت: تلاش‌های فراوانی در حوزه‌های مختلف شکل گرفته اما در حوزه رفاهیات با مشکلاتی روبرو هستیم که امیدواریم این مشکلات با همراهی مسوولان استانی در تخصیص اعتبارات بیشتر رفع شود.

آموزش و پرورش اقتصاد بهزیستی حقوق دولت عشق عشق و علاقه کهگیلویه و بویراحمد مشکلات وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر