کد خبر: 186835 A

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با ایلنا

در بخش‌های عمرانی، تحت پوشش گرفتن نیازمندان و ایجاد مراکز خصوصی برای حمایت از جامعه هدف، اداره کل بهزیستی استان گام های بزرگی برداشته و در حال برداشتن گام های بزرگ تری است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از عملکرد مسوولان اداره کل بهزیستی این استان، اظهارداشت: خدمات بهزیستی استان در چندساله اخیر قابل تقدیر بوده که می‌طلبد این خدمات با شتاب بیشتری به جامعه هدف ارائه شود.

«سید موسی خادمی» در حاشیه بازدید از مراکز سالمندان و اورژانس اجتماعی یاسوج به ایلنا از یاسوج گفت: خدمات قابل تقدیری از سوی مسوولان اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد برای جامعه هدف شکل گرفته که ما ضمن عرض خسته نباشید به آنان، امیدواریم در سال‌های آینده این روند شتاب بیشتری بخود بگیرد.

وی حمایت از نیازمندان را از وظایف دولت اسلامی خواند و تصریح کرد: سازمان بهزیستی متولی یک حرکت بزرگ حاکمیتی است که این حرکت بزرگ در کهگیلویه و بویراحمد به شکل خوبی در چندساله اخیر شکل گرفته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در بخش‌های عمرانی، تحت پوشش گرفتن نیازمندان و ایجاد مراکز خصوصی برای حمایت از جامعه هدف، اداره کل بهزیستی استان گام‌های بزرگی برداشته و در حال برداشتن گام‌های بزرگ تری است.

خادمی با اظهار امیدواری از اینکه روزی شاهد نیاز نیازمندی در کشور بویژه کهگیلویه و بویراحمد نباشیم، ادامه داد: بحثمناسب سازی پیاده رو‌ها، معابر و رفع مشکلات کنونی در سد راه معلولان به دستگاه‌های اجرایی در حوزه وزارت کشور در حال انجام است.

وی گفت: برغم تمامی محدودیت‌هایی که وجود دارد دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود برای رفع نیاز نیازمندان را در دستور کار قرار داده که طرح سلامت و هدف گذاری برای رفع نیازهای مددجویان از این اقدامات است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که تمام توان خود را برای رفع مشکلات مددجویان به همراه مسوولان اداره کل بهزیستی استان خواهد گذاشت.

بهزیستی پوشش جامعه دستگاه های اجرایی دولت سالمندان سلامت کهگیلویه و بویراحمد مشکلات وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر