کد خبر: 186839 A

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد:

حدود یک هزار زن معتاد هم اکنون در زندان‌های این استان نگهداری می‌شوند که بیشترین مصرف مواد مخدر آنان از نوع " تریاک " است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد از رو‌به رشد بودن ضریب مواد مخدر در بین بانوان این استان خبرداد و اظهار داشت: افزایش ضریب مصرف مواد مخدر در بین بانوان کهگیلویه و بویراحمد متاسفانه روبه رشد بوده که می‌طلبد تمهیدات لازمی در این ارتباط اندیشیده شود.

سید ناصر رضایی به ایلنا از یاسوج گفت: آخرین اطلاعات، حکایت از رشد مصرف مواد مخدر در بین بانوان کهگیلویه و بویراحمد خبر می‌دهد که این بسیار نگران کننده است.

وی میزان مصرف موادر مخدر در بین بانوان متاهل کهگیلویه و بویراحمد را بیشتر از دختران مجرد ذکر و خاطرنشان کرد: اعتیاد همسر و یا فرزند می‌تواند مهم‌ترین دلیل مصرف مواد مخدر در بین بانوان متاهل باشد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کهگیلویه و بویراحمد افزود: حدود یک هزار زن معتاد هم اکنون در زندان‌های این استان نگهداری می‌شوند که بیشترین مصرف مواد مخدر آنان از نوع «تریاک» است.

رضایی، سن مصرف کنندگان به مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد را بالای ۱۸ سال ذکر و یادآورشد: مصرف مواد مخدر از سنتی به صنعتی در این استان در حال پیشروی است.

اعتیاد رشد زندان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد معتاد مواد مخدر مصرف بانوان ضریب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر