کد خبر: 187589 A

با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در گچساران:

پایگاه‌های دیگری نیز در سال‌های آتی در دستور کار خواهد بود که از جمله می‌توان به ایجاد پایگاه در محورهای مواصلاتی یاسوج - شیراز، یاسوج - اقلید، دهدشت - دیشموک و باشت - چرام اشاره کرد.

مراسم کلنگ زنی احداثپروژه پایگاه امداد و نجات جاده ای گچساران - بهبهان در منطقه پرتردد لیشتر و با حضور فرماندار و بخشدار گچساران، مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش ایلنا از گچساران، مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در این آئین گفت: این پروژه با زیربنای ۲۵۰ متر مربع و هزینه پیش بینی شده ۲۶۰ میلیون تومان پنجمین ساختمان پایگاه جاده ای ثابت هلال احمر استان است که به دلیل ترافیک زیاد و حجم تصادفات این محور از اولویت های کاری این چند سال بوده است.

مسعود مثنوی افزود: پایگاه‌های دیگری نیز در سال‌های آتی در دستور کار خواهد بود که از جمله می توان به ایجاد پایگاه در محورهای مواصلاتی یاسوج - شیراز، یاسوج - اقلید، دهدشت - دیشموک و باشت - چرام اشاره کرد.

فرماندار گچساران نیز در این مراسم تاکید کرد: این پروژه پر اهمیت از اولویت های کاری شهرستان گچساران بوده و جهت بهره برداری هرچه سریعتر از پایگاه هرگونه پشتیبانی و حمایت از جانب فرمانداری شهرستان اعمال خواهد شد.

" عبدالرحیم رحیمی " ابراز امیدواری کرد که در سال ۹۳ این مکان به بهره برداری برسد.

امداد و نجات پایگاه امداد و نجات ترافیک جاده جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد محورهای مواصلاتی مدیرعامل جمعیت هلال احمر ولی فقیه هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر