کد خبر: 187864 A

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد:

نورافکن های کنونی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری تنها برای " جت های جنگی " مشکل ساز هستند و مانعی برای پرواز و فرود هواپیماهای مسافربری ندارند.

ایلنا - یاسوج: مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که نورافکن های ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج مرکز این استان مانعی برای پرواز هواپیماهای مسافربری در طول شبانه روز نیستند.

" جهانبخش ایزدپور " به ایلنا در یاسوج گفت: نورافکن های کنونی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری تنها برای " جت های جنگی " مشکل ساز هستند و مانعی برای پرواز و فرود هواپیماهای مسافربری ندارند.

وی با تاکیدبراینکه این نورافکن ها فقط برای " جت های جنگی " با سرعت بالا خطرناک است، اظهارداشت: البته کهگیلویه و بویراحمد " جت جنگی " نیاز ندارد و امیدواریم هیچگاه شرایطی پیش نیاید که به " جت جنگی " نیاز باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با شرکت خصوصی هم اکنون وارد رایزنی شده ایم که نورافکن ها را بصورت ریلی دراورده که اگر زمانی " جت جنگی " در این استان نیاز باشد نورافکن ها مانعی برای پرواز آنها نباشد.

ایزدپور در ادامه اظهار امیدواری کرد در زمان بهره برداری از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد، دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران حضور داشته و با بازی دوستانه آن را بازگشایی کنند.

وی گفت: رایزنی هایی با مدیران عامل این ۲ باشگاه مطرح کشوری انجام و منتظر اعلان نتیجه از سوی آنها هستیم.

استقلال و پرسپولیس بازی کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان ورزشگاه یاسوج هواپیماهای مسافربری نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر