کد خبر: 223320 A

معاون فرماندار کهگیلویه:

فضای سیاسی موجود در شهرستان کهگیلویه بدلیل وجود اختلافاتی در بین ۲ کاندیدای جریان اصلاحات و بحثرد و یا تائید صلاحیت آنان فضایی آرام و بی روح است.

معاون فرماندار کهگیلویه از تلاش های گسترده برخی از سران و حامیان جریان اصلاحات برای اتحاد و وحدت بین دو کاندیدای معروف رد صلاحیت شده انتخابات های گذشته در این شهرستان خبر داد.

" مرتضی جلال منش " در گفت و شنود اختصاصی باایلنا از یاسوجگفت: تلاش هایی از سوی برخی از سران، معتمدین، ریش سپیدان و حامیان جریان اصلاحات باهدف وحدت و اتحاد بین دو کاندیدای ردصلاحیت شده انتخابات های گذشته مجلس شورای اسلامی در شهرستان کهگیلویه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه بین دو کاندیدای ردصلاحیت شده شهرستان کهگیلویه در انتخابات های گذشته همچنان اختلافاتی وجود دارد، اظهار داشت: تلاش هایی برای اتحاد بین این ۲ نامزد آغاز و حامیان این کاندیداها امیدوارند برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی این نامزدهای انتخاباتی به وحدت برسند.

معاون فرماندار کهگیلویه افزود: شنیده ها حکایت از فعالیت های پنهانی برخی از نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در این شهرستان دارد و البته بنابدلایل مختلف این فعالیت ها همچنان شفاف نیست.

جلال منش، موقعیت سیاسی شهرستان کهگیلویه را نسبت به سایر حوزه های انتخابیه در استان کهگیلویه و بویراحمد متفاوت ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: در برزخ بودن ۲ کاندیدای اصلی جریان اصلاحات یعنی آقایان " سیدقادر لاهوتی " و " محمود منطقیان " در موضوع رد و یا تائید صلاحیت شان از سوی هیات های اجرایی و یا نظارت، شرایط فعالیت انتخاباتی نامزدهای احتمالی انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

وی گفت: فضای سیاسی موجود در شهرستان کهگیلویه بدلیل وجود اختلافاتی در بین ۲ کاندیدای جریان اصلاحات و بحثرد و یا تائید صلاحیت آنان فضایی آرام و بی روح است.

این مسوول فرمانداری کهگیلویه باتاکید براینکه موضوع رد و یا تائید صلاحیت آقایان لاهوتی و منطقیان در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی سبب خمودگی و بی نشاطی در فضای سیاسی شهرستان شده است، خاطرنشان کرد: خبرهایی از " یارگیری " برخی از کاندیداهای احتمالی انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی در این شهرستان شنیده می شود.

جلال منش افزود: اگرچه زمان زیادی برای ارزیابی فعالیت های انتخاباتی در شهرستان کهگیلویه باقی است اما فعالیت های پنهانی و " یارگیری ها " از یکسو و تلاش برای اتحاد ۲ نامزد اصلی طیف اصلاحات از سویی دیگر هم اکنون آغاز شده است.

به گزارشایلنا از یاسوج، شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

استان کهگیلویه و بویراحمد اصلاح طلبان انتخابات انتخابات مجلس شورای اسلامی فرماندار مجلس شورای اسلامی شهرستان quot کهگیلویه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر