کد خبر: 332486 A

فرماندار بویراحمد به ایلنا خبرداد:

در پنجمین روز از نام‌نویسی نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد نامزدهایی که نام خود را در لیست فرمانداری بویراحمد ثبت کردند به عدد 17 رسید.

به گزارش ایلنا، سید محمدکاظم نظری فرماندار بویراحمد در این باره گفت: در پنجمین روز از نام‌نویسی‌نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه‌بویراحمد و دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد نامزدهایی که نام خود را در لیست فرمانداری بویراحمد ثبت کردند به عدد 17 رسید.

وی افزود:  در روز پنجم نام‌نویسی و تا لحظه ارسال خبر 17 نفر کاندیدای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا شدند .

وی گفت:  محمد بهرامی ، فاطمه رستمیان تلزالی ، زینب هاشمی ، حجت‌الاسلام سید صدرالله رجائی‌نسب ، ابولفضل قاسمیان و مهدی روشنفکر با حضور در فرمانداری بویراحمد امروز نام خود را به لیست کاندیداهای ثبت شده اضافه کردند .

فرماندار بویراحمد نام نامزدهای انتخاباتی این شهرستان تا پایان روز پنجم نام‌نویسی نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اعلام کرد..

۱ – رهام یزدان‌پناه  /  «مستقل»

۲ – شکرالله امامی  /  «اصولگرا»

۳ – عبدالنبی انصاری /  «مستقل»

۴ – رحیم سبحانی‌زاده  /  «اصولگرا»

۵ – غلامحسین رهبرنیا /   «اصلاح طلب»

۶ – علی توکلی /   «مستقل»

۷- هادی هوشمندپور/ «مستقل»

8- عبدالمجید فرهادی / " اصولگرا" 

9- سید صادق نصیب/ " مستقل "

10- علی حیدری اصل / " اصولگرا "

11- عنایت محمدپور/ " مستقل " 

12- زینب هاشمی /"اصلاح طلب"

13- فاطمه رستمیان تلزالی / "مستقل"

14- محمد بهرامی / "اصلاح طلب"

15- سید صدرالله رجائی‌نسب / "فراجناحی میانه رو"

16- ابوالفضل قاسمیان / "اصلاح طلب"

17- مهدی روشنفکر / "اصولگرا"

به گزارش ایلنا از یاسوج، نام‌نویسی از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا روز چهارم دی ماه ادامه خواهد داشت.

استان کهگیلویه و بویراحمد شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی دنا حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر