کد خبر: 370620 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

ایلنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی کهگیلویه و بویراحمد از پیش بینی اجرای ۵۰۰ پروژه برق در سال‌جاری در این شرکت خبر داد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، «اود راهزادی» در بازدید از آخرین روند خطوط ۲ مداره گچساران گفت: براساس شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد ۵۰۰ پروژه برق را در این استان طی سال‌جاری اجرایی می‌کند.

وی با بیان اینکه تمامی پروژه‌های پیش بینی شده سال‌جاری تحت نظارت شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد براساس شعار سال مدنظر رهبری انقلاب طراحی شده است، اظهار داشت: اعتبار پیش بینی شده برای اجرای این پروژه‌ها بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی کهگیلویه و بویراحمد افزود: مهم‌ترین اهداف اجرایی کردن این پروژه‌ها تامین برق پایدار، کاهش نرخ تلفات انرژی، برقرسانی به برخی از روستاهای کددار زیر ۱۰ خانوار و کاهش رفع ولتاژ‌ها است.

راهزادی، بیشترین پروژه‌های پیش بینی شده را مربوط به بویراحمد با حدود ۲۰۰ پروژه بدلیل گستردگی و افزایش تعداد مشترکان برق عنوان و خاطرنشان کرد: با تکمیل پروژه‌های خطوط ۲ مداره در مناطق گرمسیری نیز شاهد رفع دغدغه‌های مشترکان در زمینه نوسانات برق خواهیم بود.

وی در بخشی از سخنان خود از مشترکان برق در کهگیلویه و بویراحمد خواست باتوجه به افزایش دما بویژه در مناطق گرمسیری، صرفه جویی‌های لازم را داشته باشند.

اقتصاد مقاومتی انرژی برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر