کد خبر: 382552 A

در سکوت رسانه‌ای انجام شد؛

مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز یاسوج با حضور اعضاء هیات علمی و کلیه کارکنان و در سکوت رسانه ای برگزار شد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سید علی سراج رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در این آیین، ضمن تقدیر از فعالیت های رئیس پیشین دانشگاه پیام نور یاسوج گفت: دکتر دانش پایه در زمان حضور خود به عنوان ریاست دانشگاه پیام نور یاسوج همه تلاش‌های خود را جهت توسعه دانشگاه در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی بکار بستند و ما نیز قصد داریم از ظرفیت های وی در دیگر بخش ها استفاده کنیم.

سراج با بر شمردن خصوصیات اخلاقی و علمی ریاست جدید دانشگاه پیام نور یاسوج اذعان داشت: از وی بخاطر قبول این مسئولیت خطیر کمال تشکر و قدردانی را دارم .

وی با بیان اینکه همه ما از انگیزه بالای رئیس جدید دانشگاه در جهت توسعه دانشگاه اطلاع داریم، تاکید کرد: با رعایت نظم و انضباط‌کاری و تعامل سازنده با سایر بخش‌ها و کیفی‌سازی مجموعه می‌توان آینده خوبی را پیش رو داشت .

رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد، کمک به توسعه تحصیلات تکمیلی، بهینه‌سازی منابع و نیروی انسانی، برگزاری دوره‌های کوتاه مدت وضمن خدمت جهت درآمد زایی ، شرکت در جلسات شورای اداری استان و تعامل سازنده با سایر ادرات جهت حل مشکلات مرکز و همچنین کمک به موضوع مدیریت هزینه ها و جلوگیری از ریخت و پاش‌ها و ماموریت‌های غیر ضروری را از انتظارات خود نسبت به رئیس جدید برشمرد .

به گزارش ایلنا از یاسوج، در پایان این مراسم از زحمات دکتر دانش پایه قدردانی و دکتر حسین جمالی بعنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور یاسوج معرفی شد .

گفتنی است، جمالی از اعضاء هیات علمی دانشگاه پیام نور و دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع است.

دانشگاه پیام نور رسانه مراسم تودیع و معارفه مشکلات نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر