کد خبر: 400347 A

معاون اجرایی رئیس جمهور:

ایلنا: معاون اجرایی رییس جمهور تاکید کرد که روند برجام در آینده نزدیک برای مردم ملموس‌تر خواهد بود و روند آن مثبت‌تر می‌شود

به گزارش ایلنا از یاسوج، محمد شریعتمداری در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: برجام در حوزه‌های مختلفی دستاوردهای مطلوبی را برای ایران به همراه داشته و روند مطلوب بودن ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با وجود تمامی تحریم‌ها در دولت تدبیر و امید، میزان فروش نفت به یک میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه در روز رسید، اظهارداشت: در حوزه صادرات نیز شاهد رشد شتابانی هستیم.

معاون اجرایی رییس جمهور افزود: برجام و نتایج ان در کشور در اینده نزدیک نمود بهتری پیدا می‌کند و وضعیت بهتری را در حوزه اقتصاد شاهد خواهیم بود.

شریعتمداری باتاکید بر تدبیر دولت برای رفع مشکلات و نارسایی‌ها در کشور، خاطرنشان کرد: دولت برای ادامه مسیر خود از تمامی ظرفیت‌های دانشگاهی بهره می‌برد.

وی گفت: در استان‌های مختلف مطالعات ویژه توسعه‌ای انجام گرفته و محرومیت‌ها در کنار پتانسیل‌ها بخوبی دیده شده است.

معاون اجرایی رییس جمهور، مهمترین دغدغه دولت را اشتغال و رفع معضل بیکاری ذکر و یادآور شد: دولت برای کاهش نرخ بیکاری برنامه‌های مدونی را در دستورکار قرار داده است.

شریعتمداری با تشریح وضعیت کنونی کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: مطالعات خوبی در داخل و بیرون از استان برای رفع مشکلات این استان صورت گرفته و امیدواریم با اجرایی شدن این برنامه‌ها شاهد رفع این مشکلات باشیم.

وی گفت: در بررسی‌های صورت گرفته مهمترین مشکل در این استان نیز همان مشکل بیکاری بوده و سپس تکمیل زیرساخت‌های نیمه تمام مانند راهها است.

دولت رییس جمهور نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر