کد خبر: 404634 A

با حضور معاون وزیرکار در گچساران انجام شد:

آئین کلنگ زنی برق‌رسانی به هزار و 200 مشترک در طرح مسکن مهر گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی ، مسئولان استانی و شهرستانی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از گچساران، مدیرعامل شرکت‌توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با تشریح وضعیت کنونی برق‌رسانی به پروژه مسکن مهر گچساران ، اظهارداشت: پروژه برق‌رسانی به مسکن مهر گچساران  به نمایندگی از چهار پروژه توسعه، احداث و روشنایی معابر روستایی در این شهرستان اجرا شد.

داود راهزادی گفت: اعتبار هزینه شده برای تامین برق پروژه مسکن مهر گچساران بالغ بر 10 میلیارد ریال بوده و از سویی مجموع اعتبار برای اجرای پروژه های برق‌رسانی در هفته دولت امسال در این شهرستان نیز بالغ بر 50 میلیارد ریال است.

وی افزود: در این پروژه، یک هزار و 200 مشترک از نعمت برق برخوردار خواهند شد و تا سه ماه آینده عملیات اجرایی برق‌رسانی به این مشترکین به پایان می رسد.

راهزادی، طول شبکه هوایی و زمینی پروژه تامین برق مسکن‌مهر گچساران را 400 مترعنوان و اظهارداشت: علاوه بر تامین برق این پروژه، عملیات احداث روشنایی‌معابر در این پروژه انجام می شود.

 

 

 

استان کهگیلویه و بویراحمد دولت رفاه اجتماعی مسکن مهر معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر