کد خبر: 404968 A

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

ایلنا: حجت الاسلام مزارعی رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از عنوان رتبه برتر شورای حل اختلاف زندان مرکزی یاسوج در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی زندانهای کهگیلویه و بویراحمد ، رئیس کل دادگستری استان در بازدید از زندان مرکزی در جمع مجموعه زندان‌ها و معاونان ستادی دادگستری گفت: برنامه‌های زندان در راستای کمک و مساعدت به زندانیان و افراد بزه دیده جامعه بسیار خوب و قابل قبول است.

وی افزود: با مشاهدات خود از زندان‌ها و تلاش مدیر کل و مجموعه زندان‌ها امور اصلاحی، تربیتی، فرهنگی، اشتغال و حرفه آموزی و ارائه آموزه‌های دینی مشهود است.

حجت الاسلام مزارعی رئیس دادگستری استان با اشاره به کار های مطلوب زندانها اشاره ای به کاهش جمعیت کیفری در زندانها نموده و افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های این کاهش، فعالیت‌های شورای حل اختلاف مستقر در زندان مرکزی است که این شورا با تلاش فراوان و زحمات دلسوزانه خود در سطح کشور رتبه خوبی در صلح و سازش کسب نموده که انصافا قابل تقدیر بوده و این شورا از سوی رئیس محترم قوهقضائیه مورد تقدیر و تجلیل واقع شد.

علی عباس فلاحتی مطلق مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار گفت: همکاران ما کمک به زندانی و مساعت به خانواده وی را از وظایف ذاتی خود می‌دانند که در این راستا مددکاران و اعضاء شورای حل اختلاف زندان با مداخله مددکاری در خصوص صلح و سازش خدمات خوب و ارزنده‌ای به زندانیان و خانواده‌های آنان ارائه داده‌اند.

روابط عمومی زندان کهگیلویه و بویراحمد دادگستری رئیس کل دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر