کد خبر: 405048 A

فرید محبی خبر داد:

مدیرکل کمیته‌امداد امام کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی 100 واحد مسکن مددجویی به مناسبت هفته دولت در استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرید محبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای‌ هفته دولت گفت: کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد همزمان با هفته دولت برنامه‌های مختلفی از جمله افتتاح و کلنگ‌زنی یک‌صد واحد مسکن مددجویی را در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به کلنگ‌زنی 85 واحد مسکونی(29 واحد شهری و 56 واحد روستایی) با اعتبار 32 میلیارد و 650 میلیون ریال در شهرستان‌های استان، اظهارداشت: واحدهای مسکونی مددجویان با زیربنای هرکدام 75 مترمربع و اعتبار 350 میلیون ریال برای منازل روستایی و 450 میلیون ریال برای منازل شهری کلنگ زنی شد.

محبی به افتتاح 15 واحد مسکونی مددجویی اشاره وتصریح کرد: میانگین زیربنای واحدهای افتتاحی 80 مترمربع است که عملیات اجرایی و ساخت این واحدها سال گذشته شروع و امسال به اتمام رسیده است.

وی اعتبار هزینه شده برای هر واحد را 240 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: مبلغ 3 میلیارد و 600 میلیون ریال برای این واحدها در مجموع هزینه شده است.

مدیرکل کمیته‌امداد امام کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سال‌جاری ۹۹۶ مورد خدمت عمرانی به مددجویان ارائه می‌شود، افزود: احداث ۱۰۶ واحد مسکن شهری، ۶۰۰ مورد  تعمیرات کلی و جزیی، ۱۹۰ مورد مسکن روستایی و  یک‌صد مورد تکمیل واحدهای مسکن نیمه تمام شهری و روستایی با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دستور کار این نهاد قرار دارد.

دولت کمیته امداد کمیته امداد امام کهگیلویه و بویراحمد مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر