کد خبر: 420049 A

با حضور مسئولان صورت گرفت :

واحدهای نمونه تولیدی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در یاسوج معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، اگرچه واحدهای تولیدی و صنعتی کهگیلویه و بویراحمد واحدهایی نوپا بوده و سال‌های زیادی از عمر تاسیس آنها نمی‌گذرد اما تولیدکنندگان توانای این استان توانسته‌اند دهمین مدت کم توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشته و در کشور حرفی برای گفتن داشته باشند.

استفاده و رعایت استانداردهای لازم و توجه به توصیه‌های ناظران امر باعث شده تا هر روز بهتر از دیروز کار ساخت و تولیدات این واحدها ادامه پیدا کند.

واحدهایی مانند مجتمع بین المللی دناصنعت ، یاسوران، کوه گل، شرکت سیمان ، کوبو دنا و طبیعت زنده یاسوج از جمله این واحدهای تولیدی است که با توجه به استانداردهای لازم و بالا بردن کیفیت تولید توانسته‌اند به خوبی جای خود را در کشور باز کنند.

با توجه به اینکه از سال 1970 برابر با چهاردهم اکتبر، مصادف با 22 مهر ماه با نام روز جهانی استاندارد نامگذاری شده است، امروز همایش گرامیداشت روز جهانی استاندارد با حضور مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، مسؤولان استانی و مدیران کارنجات و واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

در این همایش ضمن ایراد سخنرانی مسوولان کشوری و استانی و بیان مسایل و مواردی پیرامون استاندارد و اهمیت آن در تولید محصولات، واحدهای تولیدی نمونه استان معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش ایلنا، واحدهای تولیدی دنا صنعت، آب لوله بسپار، یاسوران، کوبو دنا، و کوه گل به عنوان واحدهای تولیدی نمونه کهگیلویه و بویراحمد معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در ادامه، احمد زاهدی‌پور از واحد تولیدی آب لوله بسپار، نورالدین شاکریان از واحد تولیدی دنا صنعت، مهرداد کیوانفر از واحد تولیدی سیمان یاسوج، عنایت‌الله بهرام‌نیا از واحد تولیدی یاسوران و علی علیپور از واحد تولیدی طبیعت زنده به عنوان مسؤولان نمونه بخش کنترل کیفیت استاندارد معرفی و توسط مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و مسوؤولان استانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

ایران سیمان طبیعت کهگیلویه و بویراحمد سازمان ملی استاندارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر