کد خبر: 421922 A

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برق‌رسانی به 23 روستای زیر 10 خانوار این استان در سال جاری خبرداد.

به گزارش  ایلنا از یاسوج، داود راهزادی در نشست شورای فنی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: 23 روستای زیر 10 خانوار این استان با اعتباری حدود 27 میلیارد ریال از نعمت برق برخوردار می شوند.

وی با بیان اینکه با برق‌رسانی به این روستاها جشن برق‌رسانی به روستاهای زیر 10 خانوار را در بهمن ماه امسال برگزار می‌کنیم، اظهار داشت: 18 روستا از این تعداد با استفاده از شبکه‌های برق و پنج روستای دیگر با استفاده از انرژی‌های نو از نعمت برق بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای برق‌رسانی به این روستاها حدود 46 کیلومتر شبکه فشار متوسط و هشت کیلومتر شبکه فشار ضعیف استفاده می شود.

6493_761

راهزادی, تعداد ترانسفورماتورهای بکار رفته برای برق‌رسانی به این روستاها را 27 دستگاه عنوان کرد.

وی افزود: روستاهای دامور طسوج چرام، ده توت باشت، آینه بازار مهتاب چاروسا، موردراز سوق کهگیلویه، شاه‌نشین ممبی بهمئی، سیب مداب بویراحمد، سرتنگ لیراب دیشموک و بلربیشه بخش مرکزی کهگیلویه از مهمترین روستاهایی هستند که از نعمت برق در سال‌جاری بهره مند می شوند.

راهزادی گفت: اعتبارات این پروژه ها از محل بند(ه) تبصره شش قانون بودجه سال 95 کل کشور و براساس موافقتنامه برق‌رسانی به روستاها تخصیص داده می شود.

انرژی برق کهگیلویه و بویراحمد روستا قانون بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر