کد خبر: 457011 A

باحضور معاون رئیس‌جمهور در یاسوج؛

پیکر مطهر شهید مبارزه با سوداگران مرگ صبح امروز از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به سمت میدان هفتم تیر در شهر یاسوج تشییع شد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، پیکر مطهر شهید سرگرد علی‌حسن بخردیان ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز سه شنبه، 19 بهمن ماه از مقابل ستاد فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به سمت میدان هفتم تیر در شهر یاسوج تشییع شد.

حجت الاسلام محمد علی بهشت آئین، مسئول عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: باب شهادت به روی کارکنان ناجا باز است.

وی افزود: تا انقلاب اسلامی هست کارکنان جان بر کف نیروی انتظامی آماده مبارزه با دشمنان انقلاب و سوداگران مرگ هستند.

سردار مهدی انصاری پور فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز در جمع خبرنگاران گفت: شهادت هنر مردان خداست و در این عرصه هنرمندی کار هرکس نیست.

وی افزود: شهید بخردیان از جمله افسرانی بود که با شجاعت، غیرت و ایثار جانفشانی می‌کرد و در مبارزه با سوداگران مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انصاری پور گفت: نیروی انتظامی در سطح کشور تا کنون بیش از 12 هزار شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است که 87 شهید از این تعداد از استان کهگیلویه و بویراحمد بودند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " سید شرف الدین ملک حسینی" نماینده ولی فقیه در  کهگیلویه و بویراحمد نماز میت را بر پیکر مطهر شهید سرگرد علی‌حسن بخردیان خواند. و سپس به زادگاه شهید بخردیان در روستای مورصفای دهستان دشتروم از توابع شهرستان بویراحمد انتقال یافت و به خاک سپرده می‌شود.

اقشار مختلف مردم، نیروی های لشکری و کشوری، مسئولان استان و حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور که به استان کهگیلویه و بیراحمد سفر کرده نیز در این مراسم شرکت کردند.

سرگرد علی‌حسن بخردیان؛ رئیس پلیس مواد مخدر شهرستان بستک ساعت ۱۶.۳۰ پنج‌شنبه چهاردهم بهمن‌ماه در محور لاورمیستان در درگیری با سوداگران مرگ به شهادت رسید.

 

استان کهگیلویه و بویراحمد خاک فرماندهی انتظامی مرگ معاون رئیس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر