کد خبر: 457030 A

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنعت برق :

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنعت برق با تاکید بر اینکه کلید واژه پیروزی انقلاب اسلامی وحدت و همدلی مردم است، اظهار داشت: این وحدت‌ها و همدلی‌ها در صحنه‌های مختلف بوده که توانسته معادلات دشمنان انقلاب را برهم بزند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " هاشم صحراپور " در آئین تکریم و معارفه فرماندهان بسیج پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی(ع) شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج گفت: باید از انقلاب امام درس گرفت و آن را پاس داشت.

وی با تشریح ویژگی های انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل از سال 1342 تا 1357, خاطرنشان کرد: ماموریت امام راحل برای انقلاب اسلامی یک ماموریت الهی بود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنعت برق افزود: امام خمینی(ره) با مدیریت و ایمان بخدا هشت سال دفاع مقدس را در برابر دشمنان تادندان مسلح با اتحاد مردم مدیریت نمود.

صحراپور با تشریح ویژگی های انقلاب اسلامی بعد از رحلت امام راحل, یادآورشد: با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نیز همانند امام راحل, مردم بااتحاد به موفقیت های بزرگی دست یافتند.

وی گفت: در تشییع جنازه شهدای پلاسکو نیز حماسه حضور مردم تکرار و نقشه ها و معادلات دشمنان برهم زده شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنعت برق با بیان اینکه همدلی ها معادلات دشمنان نظام را برهم زده است, خاطرنشان کرد: حضور ملت در 22 بهمن نیز دیگر معادلات دشمنان انقلاب را برهم خواهد زد.

صحراپور گفت: حضور و وحدت مردم مهمترین شاخصه پیروزی انقلاب و شکوفایی آن است و در این انقلاب, شاهد پیشرفت های متعددی بوده ایم.

وی با تقدیر از خدمات صورت گرفته شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در حوزه بسیج, خاطرنشان کرد: پایگاه مقاومت بسیج این شرکت از موفق ترین پایگاههای بسیج توانیر در کشور بوده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج صنعت برق گفت: باید از انقلاب و نظام مراقبت نمود زیراکه انقلاب امام با شهادت شهدا به اینجا رسیده است.

شرایط سخت خدمات رسانی به مشترکین برق در کهگیلویه و بویراحمد 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین با تشریح انقلاب امام و تلاش دولت برای خدمات رسانی مطلوب به مردم, اظهارداشت: 84 درصد از مشترکین در این استان را مشترکین خانگی تشکیل داده که خدمات رسانی به آنها باتوجه به پراکندگی بسیار سخت است.

داود راهزادی گفت: زیرساخت های توسعه ای صنعت برق در کهگیلویه و بویراحمد باوجود تمام تلاش ها متاسفانه همچنان تکمیل نشده است.

وی تکمیل زیرساخت های توسعه ای را در کهگیلویه و بویراحمد بسیار ضروری خواند و خاطرنشان کرد: عمده درخواست های روستائیان در این استان اصلاح شبکه ها و توسعه روشنایی معابر هست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: براساس سیاست های مقاومتی مدنظر رهبری انقلاب، نرخ تلفات انرژی در این استان باید به 13 درصد برسد.

راهزادی افزود: نرخ تلفات انرژی را باید در کهگیلویه و بویراحمد به این درصد برسانیم که این نرخ را بطورحتم محقق خواهیم ساخت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد, از برقرسانی به روستاهای بالای 10 خانوار در این استان نیز اشاره کرد.

راهزادی گفت: امیدواریم تا پایان سالجاری نیز تمام روستاهای‌بالای 10 خانوار را در کهگیلویه و بویراحمد برق رسانی کنیم.

به گزارش ایلنا از یاسوج، دراین نشست، داود راهزادی بعنوان فرمانده بسیج مقاومت امام‌حسن مجتبی (ع) شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد معارفه و از فرماندهی غلام صفایی فرمانده پیشین تجلیل شد.

انقلاب برق بسیج پیروزی انقلاب اسلامی صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر