کد خبر: 466101 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری 36 پنل خورشیدی یک کیلوواتی دیگر به روستانشینان این استان تا پایان امسال خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد،"داود راهزادی " در بازدید از روستای "لیراب کهگیلویه" بعنوان یکی از روستاهای مدنظر نصب این پنل ها، اظهار داشت: تا پایان سالجاری، 36 پنل خورشیدی دیگر به 36 خانوار روستایی در کهگیلویه و بویراحمد تحویل داده می شود تا از نعمت برق برخوردار شوند.

وی اعتبار هزینه شده برای احداث پنل های خورشیدی عنوان شده را حدود هشت میلیارد و 500 میلیون ریال برشمرد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: روستاهای " سرتنگ لیراب در کهگیلویه " و " شاه نشین و تیمج در بهمئی" روستاهایی هستند که در سالجاری با واگذاری پنل‌های خورشیدی از نعمت برخودار می شوند.

راهزادی گفت: تاکنون 29 خانوار روستایی در کهگیلویه و بویراحمد برای اولین‌بار از نعمت‌برق با استفاده از پنل های خورشیدی بهره مند شده اند.

وی با بیان اینکه این روستانشینان در روستاهای "مازه کر ه چرام" ، "دامور چرام" و " کیمه سفلی و علیا مارگون بویراحمد" قرار دارند، اظهارداشت: پنل‌های خورشیدی واگذار شده قابلیت روشن کردن روشنایی خانه، تلویزیون و یکدستگاه یخچال متوسط را دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: با واگذاری پنل‌های در دست اجرا، در مجموع، 65 پنل خورشیدی به روستانشینان این استان برای اولین بار واگذار شده و می شود.

برق تلویزیون خانوار روستایی روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر