کد خبر: 472073 A

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از بارش باران در روزهای دوازدهم و سیزدهم تعطیلات نوروزی امسال خبرداد و تاکید کرد که 13 بدر هم استانی ها بارانی خواهد بود.

ولی بهره مند به ایلنا از یاسوج گفت: سیستم کنونی بارش در کهگیلویه و بویراحمد تا فردا شب پنجم فروردین ماه امسال فعال خواهد بود.

وی افزود: این سیستم بارشی در کهگیلویه و بویراحمد از شنبه شب پنجم فروردین ماه تا سه شنبه هشتم فروردین ماه جاری فعال نخواهد بود.

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیستم بارشی کنونی از سه شنبه شب هشتم فروردین ماه فعالیت خود را در مناطق مختلف استان از سر می گیرد.

بهره مند افزود: این سیستم بارشی تا دهم فروردین دوباره فعال شده و در شب دهم فروردین ماه بارش ها در کهگیلویه و بویراحمد قطع می شود.

وی با اظهار خرسندی از ادامه بارش ها در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی امسال در کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: سامانه فعال بارشی کنونی در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه فعال شده و بطور حتم شاهد بارش های خوبی در روزهای پایانی تعطیلات نوروز امسال در استان خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از گردشگران و میهمانان نوروزی در این استان به هیچ عنوان در حاشیه ها رودخانه ها و ارتفاعات به تفریح نپردازند.

بهره مند از مسوولان کهگیلویه و بویراحمد هم خواست تدابیر لازم برای برخورد با خطرات احتمالی ناشی از شدت بارش ها را در این استان بیندیشند.

بارش باران تعطیلات نوروزی کهگیلویه و بویراحمد هواشناسی میهمانان نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر