کد خبر: 537979 A

معاون استانداری کهگیلویه وبویراحمد:

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد رهاورد سفر معاون رئیس جمهور به یاسوج را صرفا حضور در مناسبات هفته دولت امسال عنوان کرد.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که سفر یکروزه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور به یاسوج در ابتدای شهریورماه جاری صرفا حضور در مناسبات هفته دولت بوده اگرچه درخواست هایی نیز به وی داده شده است.

" مجید محنایی در پاسخ به این سوال ایلنا که رهاورد و دستاوردهای سفر " جمشید انصاری " معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در اول شهریورماه امسال به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد سفر کرد چه بوده است؟ اظهارداشت: سفر ایشان به یاسوج صرفا جنبه حضور در مناسبات هفته دولت بوده اگرچه خواسته های خود را   به ایشان به‌ صورت کتبی تقدیم کرده و منتظر اعلان نظرشان نیز هستیم.

وی گفت: یکی از این خواسته ها موضوع استخدام 100 نفر از فرزندان شاهد و خانواده های معظم جانبازان، ایثارگران و آزادگان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد، بررسی دغدغه ناشی از مغایرت های موجود در پرداخت پاداش های مناطق محروم را یکی دیگر از درخواست های استان از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور برشمرد.

محنایی افزود: تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی یکی دیگر از درخواست های استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سفر معاون رئیس جمهور به استان بوده است.

وی بدون اشاره به موارد دیگر، خاطرنشان کرد: مسائل دیگری نیز در حوزه منابع انسانی به دکتر انصاری معاون رئیس جمهور اعلان و منتظر پاسخ ایشان همچنان هستیم.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد اظهار امیدواری کرد با خواسته های استان در این سفر موافقت تا شاهد رفع برخی چالش های کنونی در حوزه منابع انسانی باشیم.

به گزارش ایلنا از یاسوج، معاون رئیس ‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور به‌ منظور افتتاح و کلنگ زنی طرح‌ های عمرانی و اقتصادی هفته دولت و شرکت در جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه‌ های برتر در روز دوم شهریورماه جاری به یاسوج سفر کرد.

 

جانبازان خانواده دولت کهگیلویه و بویراحمد معاون رئیس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر