کد خبر: 574148 A

مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز نگرانی از روند صعودی‌برخورد وسایط نقلیه با شبکه‌های‌برق در شهر یاسوج، اظهارداشت: روند صعودی تصادفات وسایط نقلیه با شبکه‌های برق در این شهر نگران کننده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج،"‌مهندس داود راهزادی" در گفت‌وگو با نمایندگان رسانه‌ها در یاسوج گفت: متاسفانه هر ماه شاهد برخورد و تصادف پنج تا شش وسیله نقلیه با شبکه‌های برق در سطح شهر یاسوج هستیم که متاسفانه این روند صعودی است.

وی از کشته شدن برخی رانندگان و یا سرنشینان این وسایط نقلیه اظهار تاسف کرد و یادآور شد: متاسفانه در اغلب این تصادفات شاهد کشته شدن سرنشینان و رانندگان این وسایط نقلیه بوده که اغلب هم جوان هستند می باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در زمان برخورد و تصادفات صورت گرفته نیز متاسفانه برق مشترکین در محدوده تصادفات قطع و سبب نگرانی شهروندان نیز می شود.

راهزادی با بیان اینکه در زمان وقوع تصادفات وسایط نقلیه با شبکه‌های برق نیاز به زمان طولانی برای تعمیرات شبکه جهت برق‌دار شدن دوباره است، تصریح کرد: براساس قانون، تمامی هزینه‌های وارده به شبکه‌های برق بایستی از عامل یا عوامل تصادفات دریافت شود.

وی گفت: متاسفانه به دلیل این وقایع تلخ شاهد خسارات فراوانی به مشترکین برق و سوختن وسایل برقی آنان نیز بوده که تشکیل پرونده های خساراتی در واحدهای حقوقی شرکت و دستگاه قضایی را بهمراه دارد.

استان کهگیلویه و بویراحمد برق رسانه قانون وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر