کد خبر: 122076 A

در بیانیه دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان اعلام شد:

دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان اعلام نمود که این دفتر در امور اجرایی نهادها و ادارت استان و بویژه در عزل و نصب ها دخالتی ندارد.

دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان طی بیانیه ای اعلام کرد: این دفتر وظیفه خود می داند که همچون گذشته مسئولین امر را یاری نموده و براساس توصیه معظم له، سیاست حمایت و نه دخالت در امور را تعقیب و در مواقع لزوم تذکرات لازم را به متولیان امر ارائه دهد، بدیهی است براین اساس، این دفتر در امور اجرایی نهادها و ادارات استان و بویژه در عزل و نصب ها دخالتی ندارد. به گزارش خبرگزاری ایلنا، در این بیانیه ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف استان اعم از شیعه و سنی که با پرپایی مجالس با شکوه در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، بار دیگر شعار(اِنّ الحُسین مِصباحُ الهُدی وَ سَفینة النّجاة) را تبلور بخشیدند، آمده است: وحدت و همدلی بین اقوام و مذاهب که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و خوشبختانه دراین استان به نحو شایسته ای با درایت حضرت آیت الله نورمفیدی و حمایت قاطبه علماء، مردم و مسئولین عینیت یافته، باید هم چنان مورد توجه و اهتمام باشد.

در ادامه این بیانیه ذکر شده است که توسعه و پیشرفت استان و جبران کاستی ها وعقب ماندگی ها و حل مشکلات اقتصادی و معیشتی بویژه بیکاری از اهم اموری است که در شرایط حساس فعلی، باید توسط مسئولین اجرایی استان و با حمایت عموم مردم بزرگوار و فعالان اقتصادی و سیاسی پیگیری شده و ضمن استفاده از همه ظرفیت ها، اولویت نخست متولیان امر قرار گیرد.

دفتر نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرده که لازم است همه نیروهای دلسوز با گرایشات مختلف سیاسی و با همدلی و بدور از جنجال و پرداختن به مسائل حاشیه ای، در جهت تحقیق هدف فوق الذکر دست به دست یکدیگر داده و با حمایت از مسئولین امر و بویژه استاندار محترم، آنان را در این امر مهم یاری کنند.

در این بیانیه آمده است: از ارباب محترم جراید و صاحبان تریبون و قلم درخواست می شود با عنایت به اهمیت امور فوق الذکر از بیان مطالبی که موجب اختلاف و تشویش اذهان عمومی می گردد خودداری نموده و اخلاق اسلامی و انصاف را بویژه دراین ایام سرلوحه خود قرار داده و تقوای الهی را در نظر بگیرند، همچنان که نماینده محترم ولی فقیه دراستان همه و از جمله نزدیکان و اطرافیان خود را به آن توصیه می نمایند.

اخلاق استان گلستان اقتصادی و سیاسی بیکاری توسعه و پیشرفت شیعه و سنی مشکلات اقتصادی مقام معظم رهبری نماینده ولی فقیه ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر