کد خبر: 136846 A

مدیر امور آب وفاضلاب منطقه آزادشهر خبر داد؛

در سال جاری ۴۴۰ انشعاب غیرمجاز در شهرستان آزادشهر شناسایی شده که ۳۹۴ فقره آن به مجاز تبدیل شده و مابقی در دست پیگیری قرار دارد.

ایلنا - آزادشهر: مدیر امور آب و فاضلاب منطقه آزادشهر گفت: در ۹ ماهه سال جاری ۸۵۸ فقره کنتور خراب تعویض شد.
به گزارش ایلنا از آزادشهر، حسن تختی مقدم گفت: در سال جاری ۴۴۰ انشعاب غیرمجاز در شهرستان آزادشهر شناسایی شده که ۳۹۴ فقره آن به مجاز تبدیل شده و مابقی در دست پیگیری قرار دارد.
وی تصریح کرد: همچنین برای ارائه خدمات بهتر به مشترکین در این مدت تعداد ۵۴۷ فقره واگذاری انشعاب، ۲۳۰مورد تصحیح قرارداد آب که تعداد ۱۷۰ مورد آن با مشارکت مشترکین تعویض شده است.
تختی مقدم تغییر سطح و جابه جایی ۱۶۱ فقره انشعاب آب، ۵۲۲ اصلاح انشعابات فرسوده که تعداد ۲۳۷ فقره با مشارکت مشرکین اعم از خرید لوازم و حفاری و اخذ مجوز حفاری انجام شده است.
وی تعویض ۵۳ فقره شیرفلکه، تست ۶۱۹ فقره کنتور خراب آب و تفکیک ۲۴۶ مورد انشعابات آب را از دیگر اقداماتی برشمرد که در واحد مشترکین این امور صورت گرفته است.
مدیرامور آب و فاضلاب منطقه آزادشهر با بیان اینکه این امور برای ارائه خدمات مطلوب به مشترکین تمام تلاش خود را به کار برده است خاطرنشان کرد: در بخش بهره برداری با انجام اصلاح و توسعه یک هزار و ۴۴۲ متر شبکه آب، مرئی نمودن ۵۸ مورد شیر قطع و وصل انشعابات مشترکین و تعویض ۱۱ مورد از آن‌ها، مرئی نمودن ۴۴ مورد شیرآلات شبکه، رفع ۸۳ مورد حوادثشبکه اصلی، رفع ۸۱ مورد حوادثفرعی و رفع ۵۳۹ مورد حوادثبخش دیگری از اقدامات این امور برشمرد.
وی با اشاره به منابع تامین ب این شهرستان افزود: آب شرب شهرستان از طریق ۱۱ حلقه چاه فعال با میانگین عمق ۱۸۰ متر و با میزان آبدهی ۱۶۷ لیتر در ثانیه تامین می‌شود همچنین ۲ مخزن ۵ هزار و ۲ هزار و ۵۰۰ مترمعکبی جمعاً با حجم ذخیره به میزان ۷ هزار و ۵۰۰ متر معکب از طریق خط انتقال ۶ کلیومتری با لوله به قطره ۳۵۰ میلیم‌تر به شبکه توزیع شهر متصل می‌شود.
تختی مقدم تعداد مشترکین آب این امور را ۱۴ هزار و ۴۶۳ نفر تا پایان ۹ ماهه سال جاری دانست و گفت: در حال حاضر اجرای باقیمانده شبکه فاضلاب شهرستان در حال انجام است و عملیات مقدماتی حوضچه ته نشینی اولیه، سازه انبار و ساختمان اداری تصفیه خانه باتمام رسیده است.

آب و فاضلاب شیر امور آب فقره جاری خراب کنتور تعویض آزادشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر