کد خبر: 136863 A

بر اساس گله مندی پرسنل شرکت های خدمات شهری طرف قرارداد شهرداری از میزان حقوق دریافتی و عدم دریافت مزایا و سنوات، این موضوع در دستور کار شانزدهمین جلسه این کمیسیون قرار گرفت.

ایلنا - گرگان: رئیس کمیسیون خدمات شهری و فضای سبز شورای شهر گرگان از تصویب تشکیل کمیته ویژه برای بررسی قراردادهای منعقد شده شرکت‌های خدمات شهری طرف قرارداد شهرداری با پرسنلشان خبر داد.

به گزارش ایلنا از گرگان، محمد ابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: بر اساس گله‌مندی پرسنل شرکت‌های خدمات شهری طرف قرارداد شهرداری از میزان حقوق دریافتی و عدم دریافت مزایا و سنوات، این موضوع در دستور کار شانزدهمین جلسه این کمیسیون قرار گرفت.

وی افزود: پس از بحثو بررسی این موضوع مقرر شد کمیته‌ای تشکیل شود و طی دو هفته آینده این موضوع را بررسی نمایند.

این عضو شورای شهر گرگان با بیان اینکه قراردادهای منعقد شده شرکت‌های خدمات شهری با کارگران طرف قراردادشان در نواحی شش گانه مناطق یک و دو دارای اشکالات بسیاری است، اظهار داشت: بدین منظور باید در بررسی این قرارداد‌ها و احقاق حقوق کارگران زحمتکش بخش خدمات شهری تعجیل شود.

مهندس جرجانی در پایان یادآور شد: کارگران و رفتگران شهرداری بخشی از محروم‌ترین قشرجامعه هستند که مجبورند با حداقل‌های زندگی قانع باشند و ساعات کاری دشوار و سنگین را در قبال حداقل حقوق دریافتی تحمل نمایند.

حقوق شورای شهر شهرداری فضای سبز تشکیل کمیته طرف شهری خدمات قراردادهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر