کد خبر: 150057 A

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان:

از همکاران به ویژه معاونین محترم این اداره کل تشکر می‌کنم که در طول این مدت با جدیت کار‌ها را دنبال کردند و به حمدلله تمام برنامه‌ها بدون کم و کاست و با کیفیت هر چه بیشتر اجرا شد که همه این‌ها راحاصل تلاش بی‌دریغ کلیه همکاران می‌دانم.

ایلنا - گرگان: عباسی در جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: همه کارکنان به ویژه مدیران باید پاسخگویی سریع، دقیق و به موقع به ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال مدیران مطالبات معوق جامعه کارگری را پیگیری و به نتیجه مطلوب برسانند که در این راه می‌توانند با تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مشکلات را مرتفع سازند.
به گزارش ایلنا از گرگان، سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در ادامه افزود: صرفه جویی از دستورات دین مبین اسلام است که همه ما باید در راه صرفه جویی در مصرف آب، برق، گاز و دیگر منابع مسئول باشیم و این مهم را رعایت نماییم.

امراله عباسی به مدت زمانی که این اداره کل از داشتن مدیرکل محروم بود اشاره کرد و گفت: از همکاران به ویژه معاونین محترم این اداره کل تشکر می‌کنم که در طول این مدت با جدیت کار‌ها را دنبال کردند و به حمدلله تمام برنامه‌ها بدون کم و کاست و با کیفیت هر چه بیشتر اجرا شد که همه این‌ها راحاصل تلاش بی‌دریغ کلیه همکاران می‌دانم.

وی در پایان به نقش مهم روابط عمومی در سازمان اشاره کرد و خواستار شد که کلیه مدیران با این واحد هماهنگ باشند و روابط عمومی را به عنوان سخنگوی اداره کل معرفی کرد و گفت: تنظیم روابط بیرونی سازمان و اعلام کلیه اطلاعات و آمار باید از راه روابط عمومی صورت پذیرد.

همچنین در این جلسه مدیران به بیان نقطه نظرات و مشکلات ادارات شهرستانی پرداختند که معاونین محترم در جهت به حداقل رساندن مشکلات با توجه به توان اداره متعهد شدند.

اداره کل تعاون کار و رفاه برق جامعه دین مبین اسلام روابط عمومی روزهای پایانی سال صرفه جویی صرفه جویی در مصرف گاز مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر