کد خبر: 162209 A

همزمان با آغاز بزرگداشت مقام زن صورت گرفت؛

مهندس رمضانعلی سنگدوینی مدیر عامل گاز گلستان، به همراه امام جماعت و رئیس روابط عمومی و تنی چند از بانوان شاغل گاز گلستان با حضور در خانه سالمندان گرگان از نزدیک با این بزرگواران دیدار و گفت وگو کردند.

مدیر عامل گاز گلستان، به همراه امام جماعت و رئیس روابط عمومی و تنی چند از بانوان شاغل گاز گلستان با حضور در خانه سالمندان گرگان از نزدیک با این بزرگواران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گلستان، این بازدید که با هدف پاسداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و مقام والای زن و مادر و ادای احترام به مادران بزرگوار صورت پذیرفت.

رئیس روابط عمومی گاز گلستان با اعلام این مطلب افزود: همزمان با آغاز بزرگداشت مقام و منزلت زن و مادر در راستای تکریم سالمندان، مدیر عامل گاز گلستان به همراه تنی چند از بانوان شاغل با حضور در خانه سالمندان با مادران گرانقدر ساکن در این مکان دیدار و گفتگو کردند.

سید جواد موسوی ادامه داد: این بازدید با هدف تجلیل و تکریم از سالمندان و برقراری ارتباط و تعامل و ادای احترام هرچه بیشتر به این مادران بزرگوار و پاسداشت مقام والای زن صورت پذیرفت و این امر فرصتی برای ما بود تا درایام ولادت حضرت صدیقه کبری فاطمه الزهراء(س) برای تجلیل از مادران سالخورده به مرکز سالمندان سر بزنیم.

وی اظهار داشت: همه ما باید قدردان مادران بزرگوارمان و همه مادران میهن اسلامی باشیم که توانستند صادقانه و زحمات خستگی ناپذیر خود درتربیت و پرورش فرزندان تلاش نمایند.

رئیس روابط عمومی گاز گلستان در خاتمه با اشاره به برنامه های تدوین و اجرا شده برای هفته زن در کشور تصریح کرد: با انجام شایسته برنامه های گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) می توان به شکلی زیبا و در خور تحسین از مقام و جایگاه والای زن و مادر در جامعه تقدیر کرد و این ایام را ارج نهاد.

جامعه حضرت فاطمه حضرت فاطمه زهرا روابط عمومی سالمندان گاز مدیر زن گلستان شاغل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر