کد خبر: 162864 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان:

نیروی انسانی با ارزش‎ترین، بهترین و گرانبهاترین سرمایه هر سازمان محسوب می‎شود / اگر کارکنان یک سازمان سالم نباشند نمی‎توان انتظار برخورداری از یک سازمان بالنده و پرانرژی را داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان در دومین همایش و کارگاه آموزشی ایمنی و زیست محیطی در صنعت برق خطاب به سیمبانان با تاکید بر رعایت «اول ایمنی بعد کار» تصریح کرد: رعایت ایمنی یکی از شعارهای بااهمیت است که بسیاری اوقات فقط به دیدگاه شعار به آن توجه می‎شود در حالیکه یک دقت نکردن کوچک حادثه‎های بزرگ ایجاد می‎کند.
به گزارش ایلنا از گرگان، مهندس " قاسم شهابی " افزود: انسان اگر سالم و ایمن نباشد نمی‎تواند کارهای کوچک و بزرگ انجام دهد، لذا رسالت اصلی ما بر مبنای تامین برق مطمئن و مستمر است.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی با ارزش‎ترین، بهترین و گرانبهاترین سرمایه هر سازمان محسوب می‎شود، ابراز داشت: اگر کارکنان یک سازمان سالم نباشند نمی‎توان انتظار برخورداری از یک سازمان بالنده و پرانرژی را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه سلامت نیروی انسانی بسیار بااهمیت است، گفت: نیروی انسانی باید علاوه بر سلامت جسمی از سلامت روحی نیز برخوردار باشد که سلامت جسم با رعایت نکات ایمنی قابل تحقق است، توجه مسئولان، مدیران، معاونان و شرکت‎های پیمانکاری نیز می‎تواند در سلامت روحی افراد اثرگذار باشد.

شهابی از افزایش حقوق سیم‌بانان خبر داد و گفت: علاوه بر افزایش حقوق کارگران بر اساس قانون کار در سال جاری حقوق سیم‌بانان ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: سال گذشته با بررسی‎هایی که صورت گرفت احساس کردیم حقوق سیمبانان پایین است که پس از برگزاری نشست‎های مختلف راهکارهای قانونی خوبی در این زمینه اتخاذ و مصوب شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از برگزاری همایش روز صنعت و برق طی هفته آینده خبر داد و یادآور شد: در این همایش از مردان ایمنی و سیم‌بانان نمونه تجلیل می‎شود.

شهابی بر ضرورت توجه آموزش تاکید کرد و بیان داشت: بسیاری از مشکلاتی که ایجاد می‎شود به دلیل فقدان آموزش است - لذا در سال‎های اخیر آموزش‎های زیادی برای سیم‌بانان در نظر گرفته شد.

برق حقوق زیست محیطی سرمایه سلامت صنعت قانون کار مردان نیروی انسانی نیروی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر