کد خبر: 205450 A

حساسیت نصب وسایل گاز سوز بسیار بالاست و گاهاً مشترکین کمتر به آن توجه دارند ضمن اینکه هر چند وقت یکبار نیز با باید کلیه لوازم گازسوز، دودکش‌ها و اتصالات آنها را تست نموده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمود.

رئیس HSE گاز گلستان گفت: معایب و نواقص وسایل گاز سوز، هر قدر هم که جزئی باشد، خطر آفرین است

به گزارش ایلنا از گرگان، باقر باقری افزود: به منظور حفظ ایمنی و جلوگیری از خطرات ناشی از گاز نیاز است سیستم لوله کشی داخلی خود را هر چند وقت یکبار مورد بررسی و بازنگری قرارداده و در صورت خوردگی و زنگ زدگی و معیوب بودن آنرا ترمیم کرد.

باقری در ادامه تصریح کرد: با نزدیک شدن به شروع فصل پائیز و سرد شدن تدریجی هوا لازم است قبل از شروع به مصرف، بخاری و سایر وسایل گرمایشی خود را توسط کارگاه‌های مجاز و تعمیرکاران مجرب به‌دقت عیب یابی و سرویس کامل کرده تا با خیالی آسوده و بدون هیچ مشکلی از آنها استفاده شود.

رئیسHSE گاز گلستان در پایان با تاکید مجدد بر تهیه وسایل گازسوز استاندارد و رعایت نکات ایمنی در نصب وسایل گاز سوز تصریح کرد: حساسیت نصب وسایل گاز سوز بسیار بالاست و گاهاً مشترکین کمتر به آن توجه دارند ضمن اینکه هر چند وقت یکبار نیز با باید کلیه لوازم گازسوز، دودکش‌ها و اتصالات آنها را تست کرده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کرد.

استاندارد گاز خطر آفرین وسایل سوز معایب جزئی نواقص قدرهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر