کد خبر: 205459 A

طی حکمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان " مریم رحمانی پور " را به سمت " رئیس اداره امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری " اداره کل منصوب کرد.

طی حکمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان " مریم رحمانی پور " را به سمت " رئیس اداره امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری " اداره کل منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از گرگان، طی حکمی از سوی حجت السلام والمسلمین علی اصغر فضیلت، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، " مریم رحمانی پور " را به سمت " رئیس اداره هنری، سینمایی و سمعی و بصری " این اداره منصوب و از زحمات " احمد گلچین " در زمان تصدی پست مذکور تقدیر کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است:

قدم نهادن در مسیر فرهنگ علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم هایی محکم و استوار، بصیرتی دین مدار و پرعیار می‌طلبد. توانمندی‌هایی متعهدانه جنابعالی، سوابق را رقم زده است که گویای شایستگی های لازم را برای تصدی امور هنری است. از این رو به موجب این حکم به سمت " رئیس اداره هنری، سینمایی و سمعی و بصری " منصوب می شوید. امید که با استعانت از درگاه حضرت أحدیت و بهره مندی از تدابیر شایسته و تأثیرگذار و استفاده از قابلیت های اصحاب هنر، در توسعه و ترویج فعالیتهای هنری و موفقیت در این مسئولیت مهم موفق و مؤید باشید.

" مریم رحمانی پور " متولد ۱۳۵۹ از شهرستان گرگان، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد پژوهش هنر از دانشگاه علی آباد کتول، وی از سال ۱۳۸۶ طی ۷ سال در سمت‌های کارشناس امور سینمایی و سمعی و بصری فعالیت اداری خود را شروع کرده و تاکنون مسئول دبیرخانه استانی جشنواره پویانمایی رضوی، مسئول دبیرخانه نماهنگ خلیج فارس، مسئول دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان انجام وظیفه کرده است.

استان گلستان جشنواره بین المللی فیلم خلیج فارس دین کارشناسی ارشد کودک و نوجوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اداره هنری quot
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر