کد خبر: 416539 A

فرماندار گرگان مطرح کرد:

ایلنا: فرماندار گرگان گفت: مراکز فنی و حرفه ای بهترین مکان برای آموزش جوانان جهت فراگیری مهارت است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان،"دکتر سیدعباس حسینی" فرماندار شهرستان گرگان به اتفاق "ابراهیم دشتیان"معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و "ابوالفضل تیرانداز"مدیر کل فنی و حرفه ای گلستان از کارگاه های آموزشی اداره فنی و حرفه ای گرگان یک شهرستان گرگان بازدید کردند.

فرماندار گرگان در حاشیه این بازدید ها به اشتغال پایدار توسط کارآموزان این مرکز اشاره کرد و گفت: مراکز فنی و حرفه ای بهترین مکان برای آموزش جوانان جهت فراگیری مهارت است و نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار دارند .
 
 حسینی افزود: هرچه ما بتوانیم جوانان را به این مسیر سوق دهیم به جامعه کمک کرده ایم چرا که در مدت زمانی که برای آموزش در این مراکز درنظر گرفته شده ،کارآموزان هم از نظر علمی و هم از نظر عملی به حد مطلوب رسیده و می توانند با ایجاد کارگاه بعد از این دوره ها زمینه اشتغال خود و دیگران را فراهم سازند .
 
وی اظهار داشت: آموزش‌های مهارتی به دلیل توانمندسازی نیروی‌انسانی و ارتقاء توانمندی‌های فناورانه به عنوان یکی از ارکان اساسی در برنامه‌های توسعه‌ای بویژه در بعد اقتصادی به شمار می‌رود که می‌تواند نقش مهمی در دستیابی به اهداف ایفا کند.
 
 حسینی تصریح کرد: اشتغال و حرفه‌های مختلف نیز اگر بدون شناخت و مهارت‌آموزی دنبال شوند به طور قطع نتیجه مطلوبی در پی نخواهند داشت.

اشتغال فرماندار شهرستان فنی و حرفه ای معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر