کد خبر: 156687 A

یادواره دادستان شهید گیلان برگزار شد؛

رئیس بسیج مستضعفین گفت؛ اتحادیه اروپا مصداق آیه قرآن است که فرمود از چارپایان بدتر هستند.

ایلنا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم یادواره شهید ابوالحسن کریمی، دادستان سابق گیلان در مسجد میرزا کوچک خان جنگلی سلیمان داراب این شهر با تسلیت شهادت دخت گرامی پیامبر(ص) گفت: امشب همه عالم وجود داغدار مصیبت دردانه آفرینش هستند.
به گزارش ایلنا از رشت، سردار محمدرضا نقدی با بیان اینکه آمریکا و صهیونیسم رفتنی هستند، تصریح کرد: آنها در جنگ‌های نظامی شکست خورده‌اند.
این مسئول اضافه کرد: دو هفته پیش صهیونیست‌ها در جنگ یک‌روزه لبنان شکست خوردند و دیگر عمر اینها بسر آمده و وحشت دارند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان به آخر خط رسیده‌اند، خاطرنشان کرد: پرچمدار مقتدر مسیر مبارزه با استکبار که راه امام(ره) را بدون ذره‌ای عقب‌نشینی حفظ کرد، امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) است.
وی با اشاره به تداوم راه شهدا، متذکر شد: راه شهید کریمی و دیگر شهدا با پرچمداری امام خامنه‌ای حفظ می‌شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این دادستان شهید در بین مردم زندگی می‌کرد، ادامه داد: شهید کریمی ساده‌زیستی می‌کرد و الگوی مدیریت جهادی و قاطع و با پشتکار و وقف مردم بود.
وی افزود: ملت ایران عزت و سربلندی خود را در مبارزه با ظلم و ستم پیدا کرده و آن را رها نمی‌کند.
سردار نقدی در پایان با بیان اینکه از دل تحریم‌هایی که علیه ایران انجام دادند، دانش هسته‌ای متولد شد، خاطرنشان کرد: از دل تهاجم فرهنگی و جنگ اقتصادی نیز یک نظام الگو در عرصه اقتصاد ایران متولد می‌شود.
وی افزود: شهید کریمی تمام زندگی و وقت خود را وقف مردم کرده بود و از حقوق ساده زندگی می‌کرد به طوری که مردم تصور نمی‌کردند که او فرماندار باشد.
سردار نقدی با بیان اینکه اگر امروز شهید کریمی بود بر مبارزه با استکبار و اصول راه خود بود، گفت: درسی که باید از مصیبت بزرگ شهادت حضرت زهرا بگیریم، زنده نگه‌داشتن راه شهید کریمی و استقامت است.
وی تصریح کرد: انچه که شهید کریمی و دیگر شهدا ما را به این مراسم فرا می‌خوانند نمونه‌ای از درس گرفتن است و در دعوای تاریخ ماندن نیست.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: آمریکا خودش در خلیج فارس جنگید و ناوهای ما را زدند و حامی صدام بودند.
وی به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و متذکر شد: در دوران دفاع مقدس آمریکا تامین کننده نیازهای صدام بود و پیشرفته‌ترین سلاح و اطلاعات جاسوسی علیه ایران را به او دادند.
نقدی با اشاره به خطبه آخر حضرت زهرا(س) ادامه داد: این خطبه چکیده زیبایی از نهج‌البلاغه است و حضرت در این خطبه با رزمندگان و پاسداران و بسیجیان آن دوران صحبت می‌کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه چرا باید بشریت از وجود بانوی بزرگواری محروم شود، یادآور شد: چرا چنین واقعه‌ای رخ داد و برخی‌ها می‌خواهند این حادثه تاریخی باقی بماند اما شیعه واقعی می‌خواهد از آن درس بگیرد.
وی ابراز داشت: عده‌ای که اهل حقیقت نبودند و پی قدرت آمده بودند حسابشان جداست و برخی‌ها نیز با اعتقادهای ضعیف اما خسته آمده بودند و می‌گفتند اگر علی(ع) بیاید ما نمی‌توانیم راحت باشیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سستی و خستگی از مبارزه و نتیجه عدم اطاعت از فرمان حق، پانگذاشتن در راه حقیقت و ولایت و ۱۴۰۰ سال سرگردانی مسلمانان شده است که باید از آن درس و عبرت گرفت.
سردار نقدی درباره بیانیه اتحادیه اروپایی، متذکر شد: اتحادیه اروپا مصداق آیه قرآن است که فرمود از چارپایان بدتر هستند.
وی با بیان اینکه همجنس‌بازان مانند حیوانات آمیزش می‌کنند، افزود: در خصوص مواد مخدر نیز چندین برابر افزایش تولید داده و با قیمت پایین در اختیار جوان قرار می‌دهند، سپس در قطعنامه می‌گویند حق ندارید قاچاقچیان را اعدام کنید و همجنس‌بازان را آزاد کنید و می‌گویند بیایند در ایران دفتر بزنند، شما غلط می‌کنید که در ایران دفتر بزنید.

اتحادیه اروپا ایران بسیج جنگ دوران دفاع مقدس زیبایی فرماندار قرآن پیامبر دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر