کد خبر: 161190 A

توسط شهرداری آستانه اشرفیه صورت گرفت؛

آغاز مرحله دوم پروژه جمع آوری آبهای سطحی توسط شهرداری آستانه اشرفیه صورت پذیرفت.

شهردارآستانه اشرفیه گفت: مرحله دوم از فاز دو پروژه لوله گذاری جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در شهر آستانه اشرفیه آغاز شد.
به گزارش ایلنا از آستانه اشرفیه، علی شفیعی افزود: فاز دو این پروژه به طول ۹۰۰ متر از نبش خیابان ایثار تا خیابان فردوسی روبروی اداره صنعت، معدن تجارت با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال آغاز شده است.
وی اضافه کرد: در این مسیر به طول ۴۰۰م‌تر از لوله‌های ۱۲۵۰ و در ۵۰۰ متر نیز از لوله‌های بتنی ۱۰۰۰ برای جمع آوری آبهای سطحی استفاده خواهد شد.
شفیعی گفت: از موارد مهم این مرحله می‌توان به اصلاح و ترمیم لوله‌های فاضلاب اصلی شهر همزمان با لوله گذاری جمع آوری آبهای سطحی به منظور بهبود تخلیه فاضلاب شهر اشاره کرد.
وی اظهار داشت: فاز نخست این پروژه سال گذشته به طول ۵۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل درآمدهای عمومی شهرداری و اعتبارات استانی اجرا شد.
شهردار آستانه اشرفیه افزود: با اجرای این پروژه مشکل آبگرفتگی مسیر خیابان فردوسی و مناطق اطراف به طرف میدان امام رضا(ع) حل خواهد شد.
وی با بیان اینکه این پروژه تا هفته دولت امسال به شهروندان آستانه اشرفیه تقدیم خواهد شد افزود: حمایتهای اعضای شورای اسلامی شهر و نماینده آستانه اشرفیه و فرماندار این شهرستان برای حمایت از پروژه‌های عمرانی شهرداری جای تقدیر دارد.

اداره صنعت معدن اعضای شورای اسلامی شهر امام رضا تجارت دولت شهرداری فرماندار پروژه آستانه اشرفیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر