کد خبر: 164082 A

به همت اداره کل گردشگری گیلان؛

هدف از برگزاری این تور آشنایی هر چه بیشتر فراگیران دوره مدیریت هتلداری با تاسیسات اقامتی و نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات به مسافران و گردشگران بوده است.

اولین تور تخصصی دورهٔ «مدیریت هتلداری» از سوی معاونت گردشگری استان و موسسه آموزشی گردشگران پایدار مجری برگزاری دوره‌های آموزشی گردشگری و هتلداری با همکاری جامعهٔ هتلداران استان برگزار شد.
به گزارش ایلنا از رشت، هدف از برگزاری این تور آشنایی هر چه بیشتر فراگیران دوره مدیریت هتلداری با تاسیسات اقامتی و نحوهٔ ارائهٔ خدمات به مسافران و گردشگران بوده است.
در این تور بیش از۲۰ نفر از فراگیران دورهٔ هتلداری از هتل‌های ۵ ستاره کادوس، چهار ستاره شبستان، دو ستاره مهمانسرای جهانگردی لاهیجان، ۴ ستاره سپیدکنار و نیز از هتل آپارتمان دلفین و مجتمع گردشگری تالاب هشت بهشت بازدید کردند و از نزدیک با انواع اقامت و شاخص‌های آن و مباحثمرتبط با امر هتلداری از جمله فرانت آفیس، میزآرایی، مدیریت غذا و نوشابه، خانه داری و استراتژی‌های بازاریابی و فروش در هتل تفریحی، شناخت و بررسی شبکه‌های اقامتی کشور آشنا شدند.
شایان ذکر است در این تور یک روزه فراگیران انواع میز آرایی و روش چیدمان لوازم اتاق‌های هتل و آنکارد نمودن تخت را بصورت عملی آموزش دیدند و اجرا نمودند.

تالاب جامعه دوره های آموزشی شاخص گردشگری گردشگری استان مسافران نوشابه لاهیجان هتلداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر