کد خبر: 164091 A

نماینده گیلان در شورای عالی کشور؛

همکاری بسیار مناسب بخشدار سردار جنگل فومن با شوراهای اسلامی ستودنی است. وجود چنین مدیران توانمندی با علم و آگاهی، موجب تقویت فضای مدیریتی در دولت خواهد شد.

همایش روز شورا‌ها در شهرستان فومن با حضور روسای شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.
به گزارش ایلنا از فومن، در این همایش مازیار دارایی عضو شورای اسلامی شهر ماسوله و نماینده شوراهای شهرستان به شورای عالی استان و همچنین کشور فلسفه تشکیل شورا‌ها را عدم مدیریت دولت بر تمامی روستا‌ها و محلات به صورت مطلوب دانست و افزود: بر همین اساس شوراهای اسلامی که خواسته مقام معظم رهبری نیز بود تشکیل شد.
وی دوری از اختلاف و تفرقه افکنی را یکی از عوامل موفق بین شورا‌ها و شهرداران برشمرد و تصریح کرد: در این اختلافات هم شهر و هم شهروندان دچار آسیب خواهند شد.
دارایی عملکرد شورای شهرستان فومن را در چند ماه گذشته بسیار مطلوب خواند و افزود: در ماه‌های گذشته کارگاه آموزشی شوراهای غرب گیلان به محوریت فومن برگزار شد که در برخی شهرستان‌ها شورا‌ها آرزو دارند تا در همایشی دور هم جمع شده و به رفع مشکلات بپردازند.
وی همدلی و اتحاد را رمز موفقیت شورهای اسلامی دانست و افزد: شورا‌ها باید کتاب قانون مربوط به خود را به دقت مطالعه کنند تا بتوانند به وظایف خویش آگاهی داشته باشند.
وی همکاری‌های بسیار مناسب بخشدار سردار جنگل فومن با شوراهای اسلامی را ستودنی دانست و افزود: وجود چنین مدیران توانمندی با علم و آگاهی موجب توسعه فضای مدیریتی در دولت خواهد شد.

جنگل دموکراسی دولت شوراهای اسلامی شوراهای اسلامی شهر عضو شورای اسلامی شهر فلسفه قانون مشکلات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر