کد خبر: 164173 A

نماینده ولی فقیه در سپاه فومن:

از مربیان و مسئولین نمونه عقیدتی سیاسی سپاه فومن و کارگران نمونه تجلیل به‌عمل آمد.

دقایقی پیش همایش گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و روز معلم توسط نمایندگی ولی فقیه در سپاه فومن برگزار شد.
به گزارش ایلنا از فومن، محمد ربیعی نماینده ولی فقیه در سپاه فومن ضمن گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم و کارگر، شهید مطهری را اسوه و الگوی ماندگاری در تاریخ انقلاب خواند.
وی با اشاره به برنامه‌های هفته عقیدتی در سپاه اظهار کرد: همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت روز معلم، در سپاه نیز این هفته به عنوان هفته عقیدتی سیاسی نامگذاری شده است.
حجت الاسلام ربیعی افزود: اندیشه‌ها، آثار و مکتوبات شهید مطهری مختص یک دوره زمانی خاص نبوده و ماندگار است زیرا هدف ایشان فقط خداوند بود.
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه فومن تصریح کرد: این استاد بزرگ الگوی کاملی برای معلمان و مربیان و هر فردی است که در تعلیم و تربیت افراد نقشی دارد است.
وی با اشاره به برنامه‌های اجرایی در هفته عقیدتی سیاسی در سپاه فومن بیان داشت: افزایش روح تقوا و معنویت پایوران و بسیجیان از اهداف اصلی برنامه‌های هفته عقیدتی است.
حجت الاسلام ربیعی اسلام را دین تکامل یافته دانست و افزود: سپاه بر محوریت اسلام حرکت می‌کند و پاسداران نیز با هدایت نمایندگی ولی فقیه در سپاه بر درجات معنوی خویش می‌افزایند.
وی عقیدتی سیاسی را دو رکن اساسی در سپاه و بسیج دانست و افزود؛ وظیفه پاسداری از دین و تربیت نیروی مکتبی بر عهده مسئولین و مربیان و اساتید عقیدتی، سیاسی است.
وی افزود: همچنان که شهید مطهری(ره) به عنوان مرزبان دین و عقاید اسلام ناب محمدی(ص) فعالیت داشتند و جانشان را در این راه فدا نمودند، مسئولین و مربیان عقیدتی سیاسی نیز مرزبان دین در نیروهای مسلح بوده و در تعمیق معنویت سپاه و بسیج نقش مهمی را ایفا می‌نمایند.
در پایان از مربیان و مسئولین نمونه عقیدتی سیاسی سپاه فومن و کارگران نمونه تجلیل به‌عمل آمد.

استاد شهید مرتضی مطهری انقلاب بسیج تعلیم و تربیت دین مسئول نمایندگی ولی فقیه معلم نماینده ولی فقیه نیروهای مسلح ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر