کد خبر: 170619 A

به همت دانشگاه علوم پزشکی و نماینده شفت و فومن در مجلس؛

کاهش پرداخت هزینه‌های درمان مردم از ۷۰ درصد به ۱۰ درصد انقلاب دیگری در انقلاب اسلامی ایران است.

بخش اورژانس بیمارستان شفت با ۱۲ میلیارد ریال هزینه به عنوان فاز نخست این بیمارستان صبح امروز با حضور استاندار گیلان، فرماندار و امام جمعهٔ شفت، نمایندهٔ فومن و شفت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به بهره داری رسید.
به گزارش ایلنا از شفت: بیمارستان ۳۲ تختهٔ شفت در ۳ طبقه و در زمینی بازیربنای ۳۷۵۰ متر مربع هفتهٔ دولت بطور کامل به بهره‌برداری می‌رسد. برای ساخت این بیمارستان که از سال ۸۸ آغاز شده است تاکنون ۵۸ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.
ناصر عاشوری نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ضمن قدر دانی از استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جهت تخصیص اعتبار برای افتتاح اورژانس این بیمارستان گفت: دولت آقای روحانی حرکت‌های خوبی را در نظام سلامت انجام داده است که با حمایت مردم و مجلس نباید هیچگونه دلواپسی به خود راه دهد.
وی افزود: طرح نظام سلامت و کاهش پرداخت هزینه‌های درمان مردم از ۷۰درصد به ۱۰ درصد انقلاب دیگری در انقلاب اسلامی ایران است.
استاندار گیلان ضمن تقدیر از زحمات نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و ریاست علوم پزشکی در جهت افتتاح هر چه سریع‌تر این بیمارستان گفت: دولت تدبیر و امید با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور گام بزررگی را در طول ۳۵ سال نظام اسلامی برداشته است.
وی همراهی و کم مردم را درجهت بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی کشور خواستار شد و بیان داشت: فاز دوم بیمارستان شفت در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
استاندار گیلان همچنین در سفر به شهرستان شفت از پارک و سالن ورزشی در حال ساخت احمد سرگوراب بازدید کرد.
نجفی از مراحل ساخت مصلی بزرگ شفت نیزدیدن کرد و از نزدیک در مراحل ساخت این طرح بزرگ فرهنگی و مذهبی شفت قرار گرفت.

استاندار گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر