کد خبر: 177768 A

معاون آموزش و پرورش گیلان؛

اهمیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان به همسویی، سرعت و دقت در برنامه ها است.

نشست ستاد اوقات فراغت دانش آموزان به منظور برنامه ریزی و هدایت دانش آموزان در برنامه های اوقات فراغت و اعتلای فرهنگ کار و تلاش جهادی، مهارت آفرینی، ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و تقویت مهارتهای اجتماعی دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش ایلنا از رشت، در این جلسه سیده حمیرا ذکی پور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش گیلان، ضمن تبیین برنامه های اوقات فراغت سال ۹۳ اظهار داشت: همه عوامل اجرایی برنامه های فرهنگی، هنری تلاش کنند با تشریک مساعی در سال جاری، متناسب با نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی» و با بازنگری در روند برگزاری فعالیتهای تابستانی و لحاظ نمودن عناصر اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار «هردانش آموز، یک مهارت» برنامه ریزی مطلوب و صحیح داشته باشند.

جابر اخلاقی مشاور اجرایی مدیرکل نیز با بیان اهمیت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان خواستار همسویی، سرعت و دقت در برنامه ها شد.

وی اجرای فعالیتهای تابستانی را یک مطالبه جدی از زندگی اقتصادی واجتماعی دانش آموزن و اولیاء محترم برشمردو افزود: فرآیند آموزش و پرورش در تابستان نیز ادامه دارد و تعطیل بردار نیست.


آموزش و پرورش اقتصاد اقتصاد مقاومتی اوقات فراغت برنامه های فرهنگی دانش آموزان سبک زندگی معاون مقام معظم رهبری عناصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر