کد خبر: 178258 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

غرق شدن در اموردنیوی و مادیات، انسان را از سبکبالی و پرواز روح باز می دارد.

دومین جلسه شورای هماهنگی و سیاستگذاری امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با حضور برزیگرریاست دانشگاه، طاهری معاون فرهنگی بنیاد شهید، پاکاری معاون تعاون و اموراجتماعی بنیاد شهید و اعضاء ستاد امورایثارگران دانشگاه برگزار شد.
به گزارش ایلنا از رشت، در این نشست ابتداء برزیگر اظهار داشت: انجام کارهای نیک اگر از صمیم قلب باشد مورد رضایت خداوند قرار می گیرد که از عسل هم برای انسان شیرین تر است. از این رو خدمت به مردم در راه رضای خدا، بسیار ارزشمند است.
ریاست دانشگاه با بیان اینکه خدمت بدون ریا و تزویر باعثسبک بالی می شود گفت: غرق شدن در اموردنیوی و مادیات، انسان را از سبکبالی و پرواز روح باز می دارد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین شفیع امامی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه اظهار داشت: همه انسانها روزی از دنیا خواهند رفت و فقط آنچه باقی می ماند، ارزشهای والای انسانی است، همانطور که شهدای گرانقدر آرمانها و ارزشهای خود را برای ما به یادگار گذاشتند.
سپس طاهری معاون فرهنگی بنیاد شهید گیلان، با اشاره به اهمیت خدمت به ایثارگران خاطرنشان کرد: خدمت به ایثارگران، باقیات صالحات است.
در ادامه آقابیگی دبیر ستاد ایثارگران و مشاور رئیس دانشگاه ضمن اشاره به ارزشمند بودن نام شهدا، اظهار داشت: با نامگذاری سالن اجتماعات در دانشگاه به نام شهدا، در واقع اثری ماندگار از نام شهدا به جا خواهد ماند.
درپایان، برخی مشکلات ایثارگران دانشگاه مطرح و از سوی ریاست دانشگاه دستورات لازم جهت رفع آنها صادر شد.
گفتنی است: در این نشست، مصوباتی ارائه شد که میتوان به مواردی از جمله: احداثیادمان شهدای گمنام در سایت لاکان و دانشکده پیراپزشکی شرق گیلان با همکاری اداره کل بنیاد شهید و اموایثارگران و اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان، و همچنین تهیه ونصب نماد شهدای دانشگاه در جلوی درب ورودی دفتر مرکزی و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، اشاره کرد.

بنیاد شهید دانشگاه علوم پزشکی دفاع مقدس رئیس دانشگاه سالن اجتماعات قلب مشکلات معاون دانشگاه خدمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر