کد خبر: 178304 A

در تجلیل از عوامل ستاد ارتحال امام(ره):

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان باقدردانی از استاندار گیلان بخاطر حمایت هایش از ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام(ره) گفت: تدبیر استاندار موجب شد امسال برای اعزام کاروانها مشکل نداشته باشیم.

استاندار گیلان در مراسم تقدیراز عوامل اجرایی و پشتیبانی ستادسالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب، امام گونه ادامه مسیر پرافتخار انقلاب را رهبری میکنند ودولت نیز با رویکر اعتدالی به دنبال خرد جمعی است گفت: باید در جهت حفظ منافع ملی و تقابل در برابرهجمه های دشمنان همه باهم متحد شویم و اختلاقات را کنار بگذاریم.

به گزارش ایلنا از رشت؛ محمد علی نجفی در این مراسم با تقدیر از همه دست اندرکاران کاروان های پیاده و سواره زائران مرقد امام خمینی(ره) گفت: همواره بنده سفارشم این بود که همه امکانات استان بسیج شود تا بتوانیم شرایط حضور گرم مردم گیلان در مراسم سالروز رحلت امام خمینی(ره) هرچه بهتر فراهم کنیم.

استاندارگیلان وی با اشاره به اینکه ملت ایران در عرصه های مختلف انقلاب متحد ویکپارچه از نظام دفاع کرده اند: مردم عزیز گیلان نیز همواره در همه صحنه ها در دفاع مقدس، دفاع از ارزشها، جبهه ارتقای معیشت مردم واقتصادی، حضوری مؤثردارند.

نجفی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون شخصیت امام راحل گفت: امام خمینی(ره) نشان دادند که اسلامیت درکنار جمهوریت و جمهوریت در کنار اسلامیت معنا پیدا می کند.

وی با بیان اینکه برای بنیانگذار جمهوری اسلامی، امت اسلامی و اسلام مهم بود و منطقه ای فکر نمی کرد افزود: همانطور که رهبری معظم انقلاب فرموده اند، ادامه راه امام، طرفداری از فقرا، ضعفا، وحدت ملی و مبارزه با استکبار جهانی و وابستگان آن است.

نجفی با بیان اینکه امام خامنه ای به عنوان خلف صالح معمار کبیر انقلاب، امام گونه، انقلاب اسلامی ایران را هدایت مینمایند افزود: زمانی که منطقه ما تحت نفوذ جریان های تروریستی، امپریالیسم و استکبار است، با آرامش و عشق و حرارت بیشتر در

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضور یافتیم و باوحدت کلمه دورهم جمع شدیم.
استاندار گیلان با بیان اینکه مردم ما در ۲۴ خرداد سال گذشته راه اعتدال و میانه روی را برگزیده اند و همه باید این واقعیت را قبول کنیم گفت: اعتدال انتخاب بین حق و باطل نیست، بلکه همانطور که ریاست محترم جمهور فرمودند یک بینش و روش است همان بینشی است که پیامبر اسلام در زندگی سراسراعتمادو اعتدالش پیش گرفت.

نجفی با اشاره به اینکه انسان معتدل ازعقل و خرد جمعی بهره می برد تصریح کرد: باید در جهت حفظ منافع ملی و تقابل در برابرهجمه های دشمنان همه باهم متحد شویم و اختلاقات را کنار بگذاریم. چراکه امروز زمان وحدت و یکپارچگی است زمان نفاق و شکاف و برچسب زدن به همدیگر نیست.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان هم در این مراسم با بیان اینکه ۸۹ جلسه با۶۶۱ مصوبه حاصل کار ستاد پشتیبانی سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در استان بود گفت: امسال ۱۲ هزار و ۶۷۱ نفر بصورت پیاده و سواره برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران عازم تهران شدند تا ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل، عهدی دوباره با رهبری معظم انقلاب ببندند

سرهنگ حسینی باقدردانی از استاندار بخاطر حمایت هایش از این ستاد افزود: تدبیر استاندار موجب شد امسال برای اعزام کاروانها مشکل نداشته باشیم.

ارتحال امام درگیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر