کد خبر: 187999 A

فرماندار تالش؛

با وجود برخی از کاستی‌ها که در زمینه ترافیک در سطح شهرستان مشاهده می شود، همه دستگاه‌ها با تمام امکانات در صدد رفع این مشکلات بر آیند.

جلسه شورای ترافیک این شهرستان با حضور علی فتح اللهی فرماندار و اعضای شورای ترافیک در محل فرمانداری تشکیل شد.
به گزارش ایلنا از تالش، فرماندار تالش گفت: با توجه به نزدیک شدن زمان مسافرت‌های تابستانی و ورود حجم بالای مسافر به شهرستان، توجه ویژه مسئولان دستگاه‌های مرتبط با مساله ترافیک ضروری است.
فتح اللهی با انتقاد از مشکلات ترافیکی شهر اظهار کرد: همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی عضو شورای ترافیک در بهبود مسائل ترافیکی مهم و برجسته است و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی صحیح و همفکری در راستای خدمت هر چه بیشتر به مردم گام برداریم.
وی همچنین با بیان برخی از کاستی‌ها که در این زمینه در سطح شهرستان مشاهده می شود از دستگاه‌ها خواست، با تمام امکانات در صدد رفع این مشکلات بر آیند.
در این جلسه ضمن بررسی و رسیدگی به مصوبات جلسه قبل، بهبود وضعیت تاکسی‌رانی شهر، ساماندهی خوردوهای مسافرکشی بین شهری، تکمیل و بهره برداری تقاطع غیر هم سطح در بخش اسالم، نصب سرعت گیر اصولی در نزدیکی دوربرگردان‌ها از مصوبات این جلسه بود.اعضای شورای تاکسی ترافیک فرماندار مشکلات همکاری و تعامل همه دستگاه های اجرایی تالش مسافرت تابستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر