کد خبر: 195766 A

همزمان با هفته دولت صورت می گیرد؛

اقدامات انجام گرفته در زمینه های مختلف در دستگاه‌های اجرایی به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

فرماندار تالش در جلسه برنامه ریزی و بزرگداشت هفته دولت که با حضور مدیران دستگاه های اجرای شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر این شهدای والامقام دولت را الگوی خدمت رسانی به مردم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تالش، علی فتح اللهی گفت: هفته دولت بهترین فرصت برای دستگاه های اجرایی است تا گوشه‌ای از خدمات و فعالیت‌های انجام گرفته در راستای خدمت به مردم به عموم مردم اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های هفته دولت افزود: پس از گذشت یکسال فعالیت‌ها توسط دولت تدبیر و امید و رضایتمندی مردم نسبت به اقدامات دولت در واقع رضایتمندی مردم به نظام است.

فتح اللهی ضمن تاکید بر فعالیت در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی بمناسبت ویژه برنامه‌های هفته دولت در شهرستان به مدیران ادارات و نهاد‌ها تاکید کرد: اقدامات انجام گرفته در زمینه‌های مختلف در دستگاههای اجرایی به اطلاع عموم مردم رسانده شود.

جلال سید محمدی، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، نیز در این نشست اظهار داشت: در طول عمر یک ساله دولت تدبیر و امید آرامش و نشاط در کشور حاکم شده و مردم شاهد خدمات ارزنده دولت در این مدت کوتاه هستند.

وی عملکرد دولت را در سال گذشته عمل به قانون و احترام به آن، آرامش اجتماعی و سیاسی، توجه ویژه به مسئله بهداشت و درمان، وضع معیشت اقتصادی و وحدت و یکدلی و تعامل بین مردم برشمرد.
نادر خوارزمی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تالش، نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت بهترین زمان برای انعکاس اقدامات و برنامه‌های دستگاه‌ها و نهاد‌ها به مردم است.

وی تصریح کرد: همزمان با هفته دولت امسال ۷۹ پروژه عمرانی و ۹ طرح تولیدی مجموعاً با اعتباری بالغ بر صد و چهل و دو میلیارد و سیصد و سی و هشت میلیون تومان در شهرستان افتتاح می‌گردد.

خوارزمی افزود؛ افتتاح پروژه‌های کشاورزی، امور دهیاری‌ها، راه و شهرسازی، گازرسانی به مناطق روستائی، شیلات و مخابرات مهم‌ترین برنامه‌های هفته دولت در شهرستان تالش است.

اجتماعی و سیاسی تبلیغات خدمت رسانی به مردم دستگاه های اجرایی دولت طول عمر قانون مخابرات معاون برنامه ریزی معاون سیاسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر