کد خبر: 195790 A

مدیر کل آموزش و پرورش گیلان؛

آموزش و پرورش گیلان ۷۸۵ مرکز آموزشی غیر دولتی با ضمیمه دارد که در آن ۴۸۹۰۴ دانش آموز تحصیل می‌کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان مطلب فوق گفت: از زمان روی کار آمدن جناب دکتر فانی، در آموزش و پرورش بر حمایت از مدارس غیر دولتی تأکید می‌شود و تهیه بسته حمایتی خود گواه این مطلب است که باید نگاه‌ها را به حمایت از مدارس غیر دولتی تغییر دهیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لاهیجان؛ مهدی حاجتی در خصوص مشارکت مدارس غیر دولتی در استان گفت: مدارس غیر دولتی بخشی از مشکلات ما را بر عهده گرفته‌اند که در گیلان ۲/۱۴ درصد مراکز آموزشی را مدارس غیر دولتی تشکیل می‌دهند که از میانگین کشوری بالا‌تر است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تأکید بر احترام به آرای مردم خاطر نشان کرد: باید به آراء و نظر مردم احترام گذاشته و در تصمیم گیری‌ها از فکر و نظر آنان استفاده شود.

حاجتی تصریح کرد: باید نگاه‌مان را به هم نزدیک کرده تا به وفاق دست جمعی برسیم و در جهت تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش یار و یاور هم بوده و خود را موظف به فراهم کردن بستر کار کنبم.

آموزش و پرورش گیلان ۷۸۵ مرکز آموزشی غیر دولتی با ضمیمه دارد که در آن ۴۸۹۰۴ دانش آموز تحصیل می‌کنند.

همایش موسسان و کار‌شناسان مدارس غیر دولتی استان گیلان با حضور خانم گرد معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش، زینی وند مدیر کل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش، مهدی حاجتی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان و ابوذر ندیمی نماینده مردم شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در هتل پارس لاهیجان برگزار شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان گیلان تعلیم و تربیت دانش آموز مجلس شورای اسلامی مشکلات معاون وزیر نماینده مردم وزارت آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر